Imprezy i koncerty w Dębkach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Klub Muzyczny Parlament
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Scena Kameralna - Teatr Wybrzeże
Miejscowość:
Chojnice
Miejsce imprezy:
Czeska Degustatornia

Dębki Aktualności

Dzięki bonowi turystycznemu polskie rodziny mogą pomyśleć o wypoczynku nad morzem. Dodatkowe pieniądze są dużym ułatwieniem w zorganizowaniu wyjazdu dla kilku osób. Wśród nadmorskich kurortów na pewno wyróżniają się malownicze Dębki. Niżej prezentujemy listę obiektów noclegowych, w których akceptowane są płatności bonem turystycznym.
11 lipca, przy Rybaczówce w Dębkach odbędzie się Plener Rzeźbiarski.
Jeśli boicie się, że wakacje będą przerwą od stand-upu, to nic bardziej mylnego, komicy ruszają w stand-upową trasę!
Spotkajmy się na plaży i wybudujmy wspólnie najwyższą budowlę z piasku - zachęcają organizatorzy Plażowych Mistrzostw Budowniczych . Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 14 lipca w Dębkach. 
14 sierpnia w Dębkach upłynie pod znakiem muzyki. Na plaży w Dębkach odbędzie się koncert zespołu Breakout Classic – White Room our Friends. Nadmorska sceneria okraszona nastrojową muzyką to idealne połączenie na udane sierpniowe popołudnie.
9 sierpnia na plaży w Dębkach odbędzie się Piknik biegowy „Piękna Ziemia Krokowska”. Impreza ma na celu nie tylko promowanie zdrowego stylu życia i aktywności fizycznej, ale także tutejszych obszarów jako miejsca idealnego do wypoczynku.
Już 26 lipca na plaży w Dębkach zostanie rozegrany Turniej Krokowa Open „Plażowa Siatkowa”. Namawiamy do kibicowania i zagrzewania graczy do walki.
19 lipca w Dębkach na placu przy Kaplicy odbędą się imprezy związane z tegorocznym Festynem Kaszubskim. W programie, gry, zabawy, muzyka na żywo oraz przysmaki regionalne.
„Popłyńmy wolnym stylem”, „Niejedna rzeka” to tylko niektóre z pozytywnie nastrajających utworów zespołu Etna Kontrabande. Każdy kto 17 lipca zawita na plażę w Dębkach , będzie mógł na żywo posłuchać bujających rytmów reggae.
11 lipca w Dębkach każdej kobiecie serce zabije mocniej. A to za sprawą pokazu Strongman. Wezmą w nim udział najsilniejsi i najwytrwalsi. Emocji z pewnością nie zabraknie.