Imprezy i koncerty w Dobczycach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Dobczyce
Miejsce imprezy:
Regionalne Centrum Oświatowo - Sportowe

Imprezy w okolicy Dobczyc

Miejscowość:
Myślenice
(ok. 12km od Dobczyc)
Miejsce imprezy:
Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu

Dobczyce Aktualności

Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie, walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób. Greta stawia czoła przyszłości, za pomocą zabiegów chirurgii estetycznej powoli tracąc rysy twarzy, natomiast Albert biernie się jej poddaje... do czasu. Przyszłość...
Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście " tak! " na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na " Listę męskich życzeń".
16 lutego 2020 roku, o godz. 17:00, w auli widowiskowej Regionalnego Centrum Oświatowo-Sportowego im. Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach, Zespół Pieśni i Tańca "Dobczyce" wystąpi razem z Zespołem Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny .
23 lutego 2020 roku, o godz. 17:00, w Regionalnym Centrum Oświatowo-Sportowym im. Burmistrza Marcina Pawlaka w Dobczycach,  Zespół Pieśni i Tańca "Dobczyce"  wystąpi razem z  Zespołem Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny .
„Pomoc Domowa” to wystawiana kilkadziesiąt tysięcy razy farsa, uznana za czołówkę najzabawniejszych przedstawień polskich i światowych scen! Zobacz teatralny hit w gwiazdorskiej obsadzie.
Niebezpieczna maskarada bigamisty, który pragnąc ratować obydwa małżeństwa, doprowadza swoje dzieci, żony i przyjaciela na skraj nerwowej wytrzymałości.
Mayday - Ratuj się, kto może. Spektakl, który przyciąga tłumy i od lat cieszy się wielką popularnością. Absolutny hit teatru rozrywki.
Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń.
"Przyszedł mężczyzna do kobiety", czyli mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością.
Kabaret Jurki wystąpi z nowym programem kabaretowym "Last minute". Wydarzenie odbędzie się 28 września.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Dobczycach

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Dobczycach?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Październiku w Dobczycach?
W Październiku w Dobczycach polecamy wydarzenia: Spektakl „Pomoc Domowa” w Dobczycach.