Imprezy i koncerty w Dusznikach-Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski

Duszniki-Zdrój Aktualności

Góry Orlickie to pasmo Sudetów, które niemal w całości należy do Czech. Po stronie polskiej znajduje się tylko niewielki fragment – jednak obfituje on w atrakcje, które doceni każdy turysta. Jak zaplanować czas w Górach Orlickich? Przedstawiamy najważniejsze miejsca i szlaki w okolicy.
Wraz z początkiem sierpnia polscy turyści zyskali możliwość aktywacji oraz realizacji bonów turystycznych. Dla wielu z nich będzie to pierwsza okazja na organizację wymarzonych wakacji. Jednorazowe wsparcie w wysokości 500 złotych trafi do każdego dziecka w rodzinie, pod warunkiem, że nie uzyskało ono jeszcze pełnoletności. Otrzymane środki można wykorzystać do opłacenia pobytu dziecka w miejscu noclegowym lub wyjazdu na zorganizowaną imprezę turystyczną. Turyści muszą jednak pamiętać, że płatności bonem turystycznym można dokonać jedynie na terenie naszego kraju, w przygotowanych do tego obiektach. Poniżej znajdziecie listę miejsc w Duszkikach-Zdroju, gdzie wykorzystacie swój bon.
Zapraszamy na koncert Ponad Chmurami, który tworzą Katarzyna i Nikodem Jacukowie . W repertuarze usłyszą Państwo ballady Bułata Okudżawy, Leonarda Cohena oraz autorskie kompozycje duetu do wierszy.
W naszym najnowszym zestawieniu przedstawiamy sprawdzone noclegi w Dusznikach-Zdroju. Sprawdź, które miejsca najchętniej rekomendują turyści, którzy korzystali z naszego portalu.
W ostatni weekend w Dusznikach - Zdoju odbędzie się XVII edycja Święta Papieru - największego w Polsce festynu rodzinnego, popularyzującego wiedzę o papierze. Już dziś zapraszamy!
Od ponad sześćdziesięciu lat w Dworku Chopina w Dusznikach Zdroju odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie. To najstarszy nieprzerwanie działający festiwal pianistyczny na świecie, a także najstarszy polski festiwal muzyczny. Sprawdź program ostatniego dnia festiwalu! 
Od ponad sześćdziesięciu lat w Dworku Chopina w Dusznikach Zdroju odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie. To najstarszy nieprzerwanie działający festiwal pianistyczny na świecie, a także najstarszy polski festiwal muzyczny. Sprawdź program ósmego dnia festiwalu!
Od ponad sześćdziesięciu lat w Dworku Chopina w Dusznikach Zdroju odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie. To najstarszy nieprzerwanie działający festiwal pianistyczny na świecie, a także najstarszy polski festiwal muzyczny. Sprawdź program siódmego dnia festiwalu!  
Od ponad sześćdziesięciu lat w Dworku Chopina w Dusznikach Zdroju odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie. To najstarszy nieprzerwanie działający festiwal pianistyczny na świecie, a także najstarszy polski festiwal muzyczny. Sprawdź program szóstego dnia festiwalu!
Od ponad sześćdziesięciu lat w Dworku Chopina w Dusznikach Zdroju odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie. To najstarszy nieprzerwanie działający festiwal pianistyczny na świecie, a także najstarszy polski festiwal muzyczny. Spawdź program piątego dnia festiwalu.