Imprezy i koncerty w Dusznikach-Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Ośrodek Działań Twórczych Światowid

Duszniki-Zdrój Aktualności

Podczas mijających już wakacji, spora część osób skorzystała z płatności w formie bonu turystycznego. Jednorazowe wsparcie w wysokości 500 złotych trafia do każdego dziecka w rodzinie, pod warunkiem, że nie uzyskało ono jeszcze pełnoletności. Otrzymane środki można wykorzystać do opłacenia pobytu dziecka w miejscu noclegowym lub wyjazdu na zorganizowaną imprezę turystyczną. Turyści muszą jednak pamiętać, że płatności bonem turystycznym można dokonać jedynie na terenie naszego kraju, w przygotowanych do tego obiektach. Poniżej znajdziecie listę miejsc w Duszkikach-Zdroju, gdzie wykorzystacie swój bon.
Każda wizyta w górach, niezależnie w jakim regionie, wiąże się z wędrówkami po wspaniałych trasach. Doskonałą propozycją może okazać się wizyta w Dusznikach-Zdroju w Górach Stołowych. Pokonanie własnych słabości, satysfakcja ze zdobycia szczytu i przebywanie w ciszy i spokoju - to i o wiele więcej, daje nam wędrówka po popularnych szlakach turystycznych.
Góry Orlickie to pasmo Sudetów, które niemal w całości należy do Czech. Po stronie polskiej znajduje się tylko niewielki fragment – jednak obfituje on w atrakcje, które doceni każdy turysta. Jak zaplanować czas w Górach Orlickich? Przedstawiamy najważniejsze miejsca i szlaki w okolicy.
W naszym najnowszym zestawieniu przedstawiamy sprawdzone noclegi w Dusznikach-Zdroju. Sprawdź, które miejsca najchętniej rekomendują turyści, którzy korzystali z naszego portalu.
W ostatni weekend w Dusznikach - Zdoju odbędzie się XVII edycja Święta Papieru - największego w Polsce festynu rodzinnego, popularyzującego wiedzę o papierze. Już dziś zapraszamy!
Od ponad sześćdziesięciu lat w Dworku Chopina w Dusznikach Zdroju odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie. To najstarszy nieprzerwanie działający festiwal pianistyczny na świecie, a także najstarszy polski festiwal muzyczny. Sprawdź program ostatniego dnia festiwalu! 
Od ponad sześćdziesięciu lat w Dworku Chopina w Dusznikach Zdroju odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie. To najstarszy nieprzerwanie działający festiwal pianistyczny na świecie, a także najstarszy polski festiwal muzyczny. Sprawdź program ósmego dnia festiwalu!
Od ponad sześćdziesięciu lat w Dworku Chopina w Dusznikach Zdroju odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie. To najstarszy nieprzerwanie działający festiwal pianistyczny na świecie, a także najstarszy polski festiwal muzyczny. Sprawdź program siódmego dnia festiwalu!  
Od ponad sześćdziesięciu lat w Dworku Chopina w Dusznikach Zdroju odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie. To najstarszy nieprzerwanie działający festiwal pianistyczny na świecie, a także najstarszy polski festiwal muzyczny. Sprawdź program szóstego dnia festiwalu!
Od ponad sześćdziesięciu lat w Dworku Chopina w Dusznikach Zdroju odbywają się Międzynarodowe Festiwale Chopinowskie. To najstarszy nieprzerwanie działający festiwal pianistyczny na świecie, a także najstarszy polski festiwal muzyczny. Spawdź program piątego dnia festiwalu. 

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej