Imprezy i koncerty w Dzierżoniowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Dzierżoniów
Miejsce imprezy:
Kinoteatr Zbyszek
Miejscowość:
Dzierżoniów
Miejsce imprezy:
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Dzierżoniów
Miejsce imprezy:
Kinoteatr Zbyszek
Miejscowość:
Dzierżoniów
Miejsce imprezy:
Dzierżoniowski Ośrodek Kultury

Dzierżoniów Aktualności

"Bóg mordu" to niezwykle "aktorsko" napisana komedia psychologiczna jednej z najpopularniejszych autorek w Europie Yasminy Rezy.
Nie możesz przegapić kolejnego komika, który wystąpi w cyklu Stand-up Mania.
Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomożenam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.
"To jest chore" - najnowsza propozycja Kabaretu Młodych Panów, jak każdy ich program, dotyka kwestii społecznych, tego z czym spotykamy się na co dzień.    "To jest chore" mieści się w ramach wszystkiego, co może zaistnieć w szeroko rozumianych relacjach międzyludzkich, a co odbiega od normy.
Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy. Najbardziej ekscytująca grupa wokalna 10 TENORÓW zaśpiewa dosłownie wszystko - od najlepszych piosenek romantyczny pop, ballad rockowych po utwory ludowe aż do arii operowej.
Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
Koncert Premierowy Stanisławy Celińskiej "Malinowa" z zespołem pod kierownictwem Macieja Muraszko.
Zapraszamy na premierę nowego materiału Błażeja Krajewskiego!
Grupa MoCarta wśród gwiazd to tytuł kolejnego programu znanego i lubianego kwartetu smyczkowego.
Gdy w poczekalni u genialnego psychiatry spotyka się kilkoro pacjentów zawsze jest ciekawie...