Imprezy i koncerty w Dziwnowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Dziwnów Aktualności

Już od początku sierpnia turyści mogą aktywować bony turystyczne. Ich głównym celem jest wspieranie krajowej branży turystycznej w dobie kryzysu. Wsparcie finansowe pozwoli także wielu osobą wyjechać na wymarzone wakacje. 500 złotych otrzymane w ramach bonu turystycznego można przeznaczyć na opłacenie miejsca noclegowego oraz wyjazdu na imprezy turystyczne przygotowane dla dzieci. Należy jednak pamiętać, że bon można zrealizować jedynie na terenie Polskie w konkretnych obiektach. Jeżeli wybieracie się na wakacje do Dziwnowa, sprawdźcie koniecznie listę miejsc, w których będziecie mogli zrealizować bon turystyczny.
Ekipa Projektu Plaża po raz kolejny wyruszy nad polskie morze, aby przez całe lato zapewniać turystom moc atrakcji, a telewidzom przesyłać pozytywną energię. W tegorocznej edycji wydarzenia, udział wezmą także gwiazdy znane z TTV.
Regaty 'Pożegnanie lata" w Dziwnowie, odbędą się w dniach 1-2 września. Zawodnicy powalczą o Puchar Przewodniczącego Rady Miejskiej.
W dniach od 24 do 16 sierpnia w Dziwnowie odbędzie się rywalizacja sportowa - Mantra Cup - Międzynarodowe Mistrzostwa Polski ORCI.
Jedna z ciekawszych imprez organizowanych w Dziwnowie - Festyn Komandosa, odbędzie się w dniach od 24 do 26 sierpnia. Festyn poświęcony jest wojskom specjalnym.
Jubileuszowa, XX edycja biegu "Cztery Mile Jarka" odbędzie się18 sierpnia w Dziwnowie. Bieg rozegrany będzie w ramach Festiwalu Gwiazd Sportu, ku pamięci tragicznie zmarłego Jarosława Marca.
Tegoroczna, XVII edycja Festiwalu Gwiazd Sportu w Dziwnowie, odbędzie się w dniach od 16 do 18 sierpnia.
11 sierpnia w Dziwnowie przywitamy 5 edycję regat z cyklu Laser Europa Cup.
Kolejna edycja Regat Unity Line odbędzie się w dniach od 4 do 5 sierpnia.
Tradycyjnie, w ostatnim tygodniu lipca w Dziwnowie odbędzie się kolejna edycja Etapowych Regat Turystycznych. Wydarzenie rozpocznie się 23 lipca.