Imprezy i koncerty w Dziwnowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
trasy przy Jeziorze Głębokim

Dziwnów Aktualności

Zapraszamy na Międzynarodowe Mistrzostwa PSKO, które odbędą się w dniach 15-17 września, w Porcie Jachtowym, przy ulicy Żeromskiego 30 w Dziwnowie.
Zapraszamy do Dziwnowa na Festyn Komandosa!   Impreza została przewidziana w dniach 25-27 sierpnia.
Zapraszamy na Regaty Laser Europa Cup Poland, które odbędą się w dniach 25-27 sierpnia, w Porcie Jachtowym, przy ulicy Żeromskiego 30 w Dziwnowie.
Serdecznie zapraszamy na XVII Regaty Unity Line, które potrwają w dniach 11-14 sierpnia, na trasie: Świnoujście - Kołobrzeg - Dziwnów. Zawody rozpoczynają się o godzinie 20:00. 
Zapraszamy na XIX Międzynarodowy Bieg pod patronatem Burmistrza Dziwnowa, pt. Cztery Mile Jarka , rozgrywany w ramach Festiwalu Gwiazd Sportu. Będzie to bieg ku pamięci tragicznie zmarłego polskiego lekkoatlety - Jarosława Marca. Impreza została przewidziana na 12 sierpnia, na godzinę 12:00. Miejscem startu i mety jest wejście od ulicy Reymonta w Dziwnowie. 
Zapraszamy na XVI Festiwal Gwiazd Sportu w Dziwnowie, który przypada na 10, 11 i 12 sierpnia. Będzie to spotkanie z polskimi mistrzami i medalistami igrzysk olimpijskich.
Zapraszamy do Dziwnowa na Etapowe Regaty Turystyczne, które potrwają w dniach 24 i 25 lipca. Zawody rozpoczynają się od godziny 8:00. Jest to impreza żeglarska o bardzo rodzinnym charakterze, adresowana do posiadaczy tzw. jachtów turystycznych.
Zapraszamy na Dzień Grecki w Dziwnowie, który przypada na 15 lipca. Podczas wydarzenia nie zabraknie uroczystości przy pomniku Greków, a także koncertów muzyki greckiej w Marinie Sezonowej, przy ulicy Wybrzeże Kościuszkowskie 2a. 
Zapraszamy do Dziwnowa na imprezę pt. Morze Kolorów 2017 . Festiwal Kolorów odbędzie się 8 lipca.
Zapraszamy na Regaty Mantra Cup, a także na Mistrzostwa Polski ORCi w Dziwnowie. Impreza potrwa w dniach 7-9 lipca. Miejscem wydarzenia jest Zatoka Pomorska.