Imprezy i koncerty w Dźwirzynie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Event Arena

Dźwirzyno Aktualności

Wraz z początkiem sierpnia polscy turyści mogą aktywować i wykorzystać bon turystyczny. Jego głównym celem jest wsparcie dla polskich rodzin oraz rodzimej branży turystycznej. Jednorazowym bon w wysokości 500 złotych można wykorzystać na opłacenie pobytu w obiekcie noclegowym lub wyjazdu dziecka na zorganizowaną imprezę turystyczną (taką jak zielona szkoła, kolenie czy ferie). Turyści na jego realizacje będą mieli czas do końca marca 2022 roku. Należy jednak pamiętać, że bon turystyczny może być zrealizowany na terenie naszego kraju, tylko w określonych firmach i obiektach. Jeżeli wraz z bonem wybieracie się na wakacje nad morze, warto wybrać malownicze Dźwirzyno. Poniżej znajdziecie listę miejsc, w których możecie zrealizować bon turystyczny. 
Organizatorem imprezy w Dźwirzynie, która rozpocznie majówkę jest Caritas Dźwirzyno. Majówka rozpocznie się o godzinie 12:00.
Ferie nad morzem – to może być naprawdę świetny pomysł! Surowy urok Bałtyku, szerokie przestrzenie niezatłoczonych plaż i wszechobecny jod… To rzeczywistość jaka podczas zimowych miesięcy panuje między innymi w urokliwym Dźwirzynie. A jeśli połączymy to z ofertą komfortowego hotelu, otrzymamy idealną zimową nadmorską destynację.
W dniach 9-10 sierpnia Dźwirzyno odwiedzi objazdowy Festiwal Indii, który jest jednym z najstarszych, największych i najsłynniejszych orientalnych happeningów w Polsce.
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 24 sierpnia w Dźwirzynie odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Słaba płeć? Zapraszamy!
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 10 sierpnia w Dźwirzynie odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Słaba płeć? Zapraszamy!
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 27 lipca w Dźwirzynie odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Czego dusza zapragnie. Zapraszamy!
Kino na leżakach co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem miłośików filmu. 13 lipca w Dźwirzynie odbędzie się wakacyjny pokaz filmu Za jakie grzechy dobry Boże.
27 lipca w Dźwirzynie odbędzie się występ trójki zielonogórskich artystów – Kabaretu Nowaki. Już dziś serdecznie zapraszamy!
23 lipca w Dźwirzynie wystąpi Kabaret Pod Wyrwigroszem, który zaprezentuje się w Programie 500+ . Zapraszamy!