Imprezy i koncerty w Głogowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Głogów Aktualności

Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
Koncert Strauss Gala odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...
"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.
Spektakl "Być jak Elizabeth Taylor" to próba analizy związku, w którym namiętność miesza się z zazdrością i lękiem przed odrzuceniem.
Zapraszamy mieszkańców Głogowa na przedstawienie muzyczne "Musical Bodo" - to historia legendarnego polskiego artysty Eugeniusza Bodo, która stała się inspiracją dla reżysera Dariusza Taraszkiewicza do stworzenia tego przedstawienia.
Raz Dwa Trzy to zespół, który od lat udowadnia, że można podążać własną drogą, trzymać się własnych pomysłów i estetyki, a przy tym osiągnąć popularność, cieszyć się ogromną atencją fanów i nieustającą życzliwością krytyków.
Zapraszamy na spotkanie z Ryszardem Rynkowskim - wyjątkowym artystą polskiej estrady.
Zapraszamy na spektakl komediowy pod tytułem "Pikantni". Wydarzenie odbędzie się 7 grudnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Głogowie.
Wyjątkowe koncerty i duża dawka dobrego humoru - zapraszamy na Paradę Gwiazd Telewizji TVS w Głogowie. Wydarzenie odbędzie się 25 maja.
Spektakl kabaretowy "Chory na Sukces" jest zabawną próbą ukazania postaci celebryty, którego na zmianę grają Krzysztof Ibisz (wszystko o Nim wiadomo) i Michał Wiśniewski ("Ich Troje"), którzy chcą wyjść naprzeciw plotkom i próbom ośmieszenia - jak twierdzą niektórzy - ich narcyzowatej osobowości.