Imprezy i koncerty w Gorlicach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Muzeum Narodowe
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Tauron Arena Kraków
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Dom Jana Matejki

Gorlice Aktualności

Pragniemy Państwa zaprosić na jedyne w swym rodzaju widowisko muzyczne - W Krainie Wiednia i Czardasza - Budapeszt Show.
Jezioro łabędzie" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata.
Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem!
Po premierze obydwu części filmu Iluzja i programach typu „Mam Talent” występy iluzjonistów stały się jedną z najpopularniejszych w ostatnim czasie form rozrywki. Odwiedzają nasz kraj największe gwiazdy światowej iluzji, a bilety na te spektakle rozchodzą się jak przysłowiowe świeże bułeczki.
Jeśli cenicie sobie Państwo skecze kabaretowe, popisy stand-uperów itp., to nie możecie przegapić, chyba najbardziej brawurowej w historii, komedio-farsy „MayDay” Ray'a Cooney'a.
"Jezioro łabędzie" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata.
Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć...
Absolutna premiera najnowszego programu Kabaretu Młodych Panów!
Agencja Artystyczna ART-TU i Studio Filmowe Gudejko z Warszawy zapraszają na spektakl teatralny pt. "Dziwna Para" w reżyserii Wojciecha Adamczyka, który odbędzie się dnia 30.11.2018 r. o godz.19.00. w Gorlickim Centrum Kultury.
"Dziadek do orzechów" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Widowisko na najwyższym światowym poziomie artystycznym zapewnia fenomenalny zespół tancerzy Royal Lviv Ballet.