Imprezy i koncerty w Gostyninie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Gostynin
Miejsce imprezy:
Miejskie Centrum Kultury

Gostynin Aktualności

Greta i Albert , małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób.
Znany i lubiany kabaret Ani Mru-Mru ze swoją najnowszą premierą "Cirque de volaille" wystąpi w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie.
Cudowna Terapia opis spektaklu. Państwo Dorek są doświadczonym małżeństwem, które - jak to w życiu - ma za sobą dobre i złe chwile.
LISTA MĘSKICH ŻYCZEŃ - komedia dla dorosłych   Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście "tak!" na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na "Listę męskich życzeń". Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym.  
Przychodzi baba do lekarza to przezabawna komedia z muzyką i piosenkami na żywo! Tytuł nawiązuje do tradycji polskiego dowcipu.
Wasilij Sigariew WYKRYWACZ KŁAMSTW Wykrywacz kłamstw to dynamiczna komedia małżeńska, w której okazuje się, że zarówno kłamstwo, jak i chęć odkrycia prawdy mogą być upojnym narkotykiem zmieniającym się w truciznę.
"LIVE czyli życie na żywo" to niesamowita podróż przez los filaru kabaretu Ani Mru Mru - Michała Wójcika, przedstawiona  w sposób niezwykle śmieszny i nowatorski.
Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty "tu i teraz". Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.
Oszałamiająca muzyka, pełna seksapilu czteroosobowa formacja oraz rozbrajające żarty "tu i teraz". Zapraszamy na pełne pozytywnej energii koncertowe show w takt melodii wygrywanych przez charyzmatycznego wirtuoza Waldemara Malickiego.
Kabaret Paranienormalni - zaprezentują paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Gostyninie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Gostyninie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Gostyninie lub okolicy to: Spektakl „Kobieta idealna” w Miejskim Centrum Kultury w Gostyninie.