Imprezy i koncerty Grodzisk Mazowiecki Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Grodzisk Mazowiecki

Miejscowość:
Żyrardów
(ok. 15km od Grodzisk Mazowiecki)
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury
Miejscowość:
Pruszków
(ok. 14km od Grodzisk Mazowiecki)
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie - Sala Widowiskowa

Grodzisk Mazowiecki Aktualności

O czym jest JOJO? (proszę się z góry nie martwić, wyjaśnimy to krótko, bez zbędnego powtarzania się)
Spektakl komediowy w reż. Michała Paszczyka i Bartka Kasprzykowskiego. Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie.
Piotr Zola Szulowski - w swoim nowym programie "2+1".
Billy Van Zandt & Jane Milmore DWIE PARY DO PARY (Suitehearts)
Pozornie przyzwoity Barney prowadzi szczęśliwe życie - dom, kochająca żona, praca w restauracji. W jego oczach jednak, wydaje mu się ono nudne.
Niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... Kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów. Dwie pary małżeńskie, dwie pary przyjaciół, dwie pary kochanków, a ich nadal tylko czworo, jak to jest możliwe? Wszystkiego dowiecie się Państwo podczas spektaklu "Kłamstwo"!
7 Grudnia zapraszamy na kolejny Stand-up w Grodzisku Mazowieckim
"Przekręt (nie)doskonały, czyli kto widział Pannę Flint?" to smakowity kąsek dla wielbicieli komedii.
"Ostatnie takie trio" to program kabaretowy, w którym kabaret Ani Mru-Mru mierzy się z odwiecznym pytaniem... Jak to? Jak to powiedzieć? Jak to działa? Jak to możliwe? Jak to było?
Występ w stylu stand-up comedy pełen emocji i ilustrowanych zdjęciami opowieści o podróżach, przygodach i dalekich krajach. Wojciech Cejrowski z fantazją i doskonałym poczuciem humoru zaprowadzi słuchaczy do najbardziej egzotycznych miejsc świata oraz zapewni wrażenia, których publiczność nie zapomni przez wiele tygodni.