Imprezy i koncerty w Grudziądzu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Grudziądz
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury Teatr
Miejscowość:
Grudziądz
Miejsce imprezy:
Klub Akcent
Miejscowość:
Grudziądz
Miejsce imprezy:
Klub Akcent
Miejscowość:
Grudziądz
Miejsce imprezy:
Klub Akcent

Grudziądz Aktualności

Wystąpią Sławek Jaskułke - pianista jazzowy i Katarzyna Biernat - koncert mis i gongów.
Kobieta idealna - komedia sex fiction - to świat, w którym rządzą kobiety! Mężczyźni - zepchnięci do roli "kobiet" - usiłują odzyskać stracone pozycje. Czy im się uda?
W roku 1970 znany ówcześnie jeden z liderów zespołu "Czerwone Gitary" Krzysztof Klenczon postanowił rozpocząć pracę na własny rachunek zakładając własną grupę "Trzy Korony".
Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza na  I Łukowski Maraton Kabaretowy, który odbędzie się w niedzielę 10 listopada 2019 roku w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 1 w Łukowie.  
Kiedy przed laty rówieśnicy Michała Bajora słuchali Beatlesów, on również zafascynowany, nucił ich ponadczasowe piosenki. Ale równolegle wsłuchiwał się w utwory włoskich i francuskich wykonawców.
Piotr Czajkowski - DZIADEK DO ORZECHÓW Balet feeria w dwóch aktach z prologiem na motywach baśni Ernsta Hoffmanna "Dziadek do orzechów i król myszy" Libretto: Marius Petip w redakcji Władimira Troshchenko
Zapraszamy na koncert promujący nową solową płytę Króla pod tytułem „Nieumiarkowania” , która ukaże się we wrześniu 2019.
Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Music Awards, oraz ponad milion sprzedanych płyt.
Koncert Johna Portera Solo, to zbiór utworów z ostatniego solowego krążka „Honey Trap”, piosenki z legendarnej już płyty „Helicopters”, z duetu z Anitą Lipnicką, a także projektów z Adamem Nergalem Darskim, Wojtkiem Mazolewskim, czy Alicją Domańską.
Program wykona zespół PIRAMIDY Bułat Okudżawa był głosem pokolenia. Na jego pieśniach wychowały się miliony Polaków. Jego twórczość, tłumaczoną na wszystkie języki świata, spopularyzowali w Polsce m.in: Agnieszka Osiecka, Wojciech Młynarski, Andrzej Mandalian, Witold Dąbrowski i poeci związani ze Studenckim Teatrem Satyryków.