Imprezy i koncerty w Hajnówce Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Hajnówka Aktualności

Nazywana „bramą do Puszczy Białowieskiej”, pełna pięknych zabytków Hajnówka jest wręcz idealnym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku. Podobnie jak inne miejscowości na Podlasiu zachwyca różnorodnością kultur i religii, malownicza, klimatyczna i spokojna. Nie byliście jeszcze w Hajnówce? Musicie nadrobić te zaległości!
Cerkwie, czyli prawosławne świątynie, podobnie jak kościoły, różnią się od siebie stylem, materiałem, z którego zostały wybudowane, ale też kolorami. Jedne z nich zachwycają urokliwą, nieco starodawną architekturą, inne zaś zaskakują nowoczesnym stylem. Niektóre z cerkwi mają swoją historie, często dość mroczne, inne owiane są intrygującymi legendami. Zachęcamy do zapoznania się z naszym zestawieniem, w którym prezentujemy 10 najpiękniejszych cerkwi w Polsce.
Grupa SDM to ponad 30 lat na scenie muzycznej, jedyna taka formacja, która śpiewa piosenki, które są już standartami polskimi i nadal mają setki tysięcy fanów. Na tym koncercie powinieneś być w gronie przyjaciół. Gwarantujemy wspaniałe wspomnienia oraz niezapomniane wrażenia muzyczne. Ten koncert przynajmniej raz w życiu powinien każdy zobaczyć!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej