Imprezy i koncerty w Istebnej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Istebnej

Miejscowość:
Wisła
(ok. 10km od Istebnej)
Miejsce imprezy:
Hotel Gołębiewski w Wiśle

Istebna Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia wystawy rzeźby Jana i Zbigniewa „Poleśnych” pt. Dziedzictwo dłuta .
Do 28 lutego potrwa Świąteczny Kiermasz Twórczości Ludowej, którego miejscem jest Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej.
Milka przygotowała moc atrakcji w ramach akcji: Zimowe Miasteczka Milka. Jeśli lubisz zabawę na śniegu przyjdź do mini miasteczka Milki i spędź miło czas.
Zapraszamy na góralską biesiadę sylwestrową, połączoną z kuligiem z pochodniami! Miejscem zbiórki jest Przełęcz Kubalonka. Uczestnicy wyruszą w kierunku Stecówki. 
Przyszedł czas na zaprezentowanie obiektów noclegowych w Istebnej. W naszym najnowszym zestawieniu znajdziecie miejsca, które szczególnie przypadły do gustu turystom – i teraz oni rekomendują je innym.
Zachęcamy do wzięcia udziału w Zawodach w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów. Impreza odbędzie się 18 lutego w Istebnej, w Ośrodku Narciarskim „Złoty Groń”.
42. Międzynarodowy Bieg Narciarski "O Istebniański Bruclik" odbędzie się w niedzielę 5 lutego na Kubalonce. Zapraszamy wszystkich chętnych do rywalizacji!
XVI Międzynarodowe Zawody Furmanów w Istebnej zapraszamy już 22 stycznia o godz. 11:00. Duża dawka emocji gwarantowana!
Serdecznie zapraszamy na XXIV Bal Góralski, który odbędzie się 14 stycznia o godz. 20:00 w Ośrodku Narciarskim Złoty Groń. Dobra muzyka, smaczne jedzenie, przejażdzki kolejką oraz przepiękne widoki gwarantowane!
21 lutego zapraszamy do Istebnej na zawody w ramach Pucharu Białego Misia. Początek imprezy o godz. 10.00. Celem imprezy jest popularyzacja narciarstwa zjazdowego wśród najmłodszych, podnoszenie poziomu narciarstwa zjazdowego a także integracja środowiska narciarskiego. W zawodach mogą wziąć udział dzieci w wieku od 2 do 7 lat.