Imprezy i koncerty w Istebnej Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Istebna Aktualności

Możliwość wykorzystania bonu turystycznego dla wielu turystów jest szansą na organizację upragnionych wakacji. Wiele rodzin wykorzystana jednorazowe wsparcie finansowe, by opłacić miejsce noclegowe lub wyjazd dziecka na zorganizowaną imprezę turystyczną. Kto może ubiegać się o bon turystyczny? Przyznawany jest on każdemu dziecku w rodzinie, pod warunkiem, że nie osiągnęło ono jeszcze pełnoletności. Przed wyruszeniem na wakacje należy jednak pamiętać, że bon turystyczny może być zrealizowany jedynie w odpowiednio przygotowanych do tego obiektach znajdujących się na terenie naszego kraju. Jeżeli w najbliższym czasie planujecie rodzinny wyjazd do Istebnej, koniecznie sprawdźcie listę miejsc, w których zapłacicie bonem 500+. 
Zapraszamy do obejrzenia wystawy rzeźby Jana i Zbigniewa „Poleśnych” pt. Dziedzictwo dłuta .
Do 28 lutego potrwa Świąteczny Kiermasz Twórczości Ludowej, którego miejscem jest Gminny Ośrodek Kultury w Istebnej.
Milka przygotowała moc atrakcji w ramach akcji: Zimowe Miasteczka Milka. Jeśli lubisz zabawę na śniegu przyjdź do mini miasteczka Milki i spędź miło czas.
Zapraszamy na góralską biesiadę sylwestrową, połączoną z kuligiem z pochodniami! Miejscem zbiórki jest Przełęcz Kubalonka. Uczestnicy wyruszą w kierunku Stecówki. 
Przyszedł czas na zaprezentowanie obiektów noclegowych w Istebnej. W naszym najnowszym zestawieniu znajdziecie miejsca, które szczególnie przypadły do gustu turystom – i teraz oni rekomendują je innym.
Zachęcamy do wzięcia udziału w Zawodach w Narciarstwie Alpejskim i Snowboardzie o Puchar Prezydenta Miasta Chorzów. Impreza odbędzie się 18 lutego w Istebnej, w Ośrodku Narciarskim „Złoty Groń”.
42. Międzynarodowy Bieg Narciarski "O Istebniański Bruclik" odbędzie się w niedzielę 5 lutego na Kubalonce. Zapraszamy wszystkich chętnych do rywalizacji!
XVI Międzynarodowe Zawody Furmanów w Istebnej zapraszamy już 22 stycznia o godz. 11:00. Duża dawka emocji gwarantowana!
Serdecznie zapraszamy na XXIV Bal Góralski, który odbędzie się 14 stycznia o godz. 20:00 w Ośrodku Narciarskim Złoty Groń. Dobra muzyka, smaczne jedzenie, przejażdzki kolejką oraz przepiękne widoki gwarantowane!