Imprezy i koncerty w Iwoniczu Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Przemyśl
Miejsce imprezy:
Teatr Wielki
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Filharmonia Podkarpacka
Miejscowość:
Rzeszów
Miejsce imprezy:
Filharmonia Podkarpacka

Iwonicz Zdrój Aktualności

14 października, o godzinie 10:00 odbędzie się Łemko Maraton 48, czyli bieg górski, jeden z pięciu dystansów imprezy Łemkowyna Ultra-Trail (150, 80, 70, 48, 30 km) w Beskidzie Niskim. Jego trasa obfituje w przewyższenia, błoto i przepiękne widoki. 
Prezydent RP Andrzej Duda zachęca do udziału w kolejnej, szóstej edycji akcji pt. Narodowe Czytanie , która przypada na 2 września 2017 roku. Z tej okazji, w wielu miastach w Polsce odbędzie się wspólne czytanie Wesela - Stanisława Wyspiańskiego.
3 maja w Amfiteatrze w Iwoniczu-Zdroju odbędzie się marsz nordic walking „Po zdrowie i urodę”. Zapisy ruszą o godz. 15.00, marsz rozpocznie się o godz. 16.00.
25 lutego o godz. 19.00 w kinie Wczasowicz odbędzie się koncert pt. „Zaczarowana Operetka”, w którym udział wezmą artyści scen lubelskich. W programie znajdą się najpiękniejsze melodie z najbardziej znanych operetek m.in. Straussa i Kalmana.
11 lutego w kinie Wczasowicz odbędzie się koncert zespołu Diamond Duo, po którym nastąpi sprzedaż autorskich płyt.
9 lutego o godz. 10.00 w sali kina Wczasowicz odbędzie się XVII Gminny konkurs Tańca „Twist”.
14 grudnia o godz. 19.00 w kinie Wczasowicz w Iwoniczu-Zdroju odbędzie się koncert zespołu Diamond Duo. Wyjątkowo uzdolniony duet muzyczny, który tworzy małżeństwo Iwona i Marek Rajchel.
Od 10 listopada do 15 grudnia w Bibliotece w Iwoniczu-Zdroju będzie można oglądać wystawę malarstwa Krzysztofa i Jacka Śliwki.
Gminny Ośrodek Kultury w Iwoniczu-Zdroju zaprasza 20 grudnia na IX Kiermasz Świąteczny „W oczekiwaniu na Boże Narodzenie”.
Zapraszamy na koncert „Zaczarowana Operetka”, który odbędzie się 17 grudnia o godz.19.00 w sali kina Wczasowicz w Iwoniczu-Zdroju.