Imprezy i koncerty w Jantarze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Park Kolibki
Miejscowość:
Ustka
Miejsce imprezy:
Promenada nadmorska w Ustce

Jantar Aktualności

Planujesz wykorzystanie bonu turystycznego w te wakacje? Wspaniałym kurortem jest malowniczy Jantar, niżej przedstawiamy listę miejsc, które akceptują Polski Bon Turystyczny.
Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. W ubiegłym roku impreza miała swój debiut, zgromadziła kilkutysięczną publiczność, która mogła bawić się w trzech nadmorskich miejscowościach w Jantarze, Jarosławcu i Łebie.
Jakie noclegi w Jantarze warto wziąć pod uwagę, planując wypoczynek w tej miejscowości? Dowiecie się tego z naszego najnowszego zestawienia obiektów, które turyści polecają najchętniej.
11 i 12 lipca na plaży w Jantarze odbędą się XVII Mistrzostwa Świata w Poławianiu Bursztynu.
Założona w 2003 roku przez Alinę Bondaruk i Jerzego Ożga. Działa na terenie gospodarstwa rolnego przy ulicy Gdańskiej. Organizuje ona jazdy konne w terenie i na parkurze oraz zajęcia dodatkowe związane z nauką jazdy konnej, obsługa koni i poznawaniem różnych metod treningowych. 
Istnieje od roku 2004 i jest efektem działania grupy młodych pasjonatów chcących utrwalić historię i tradycję swojego regionu.
Jest to gospodarstwo edukacyjne, w którym można obejrzeć wystawę oraz filmy o życiu strusi i pszczół. 

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej