Imprezy i koncerty w Jarosławcu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Jarosławiec Aktualności

Chętnie wybieraną nadmorską miejscowością urlopową jest Jarosławiec. Tutejsza plaża i niezwykłe widoki nie mają sobie równych! Sprawdźcie, które obiekty w Jarosławcu są najchętniej polecane przez turystów na łamach naszego serwisu.
W dniach 17-25 sierpnia, w jarosławieckim Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym "Rafa" odbędą się wyjątkowe, bo aż tygodniowe, warsztaty tańca, organizowane pod hasłem "Summer Street Dance Camp". Wszystkich entuzjastów tańca ulicznego i tych, którzy chcieliby się jego nauczyć, serdecznie zapraszamy na wydarzenie.
W imieniu własnym, jak i organizatorów kina "pod chmurką", serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzin Jarosławca, gdzie w czasie letnich wakacji odbywać się będą seanse filmowe w plenerowym kinie na leżakach.
Już 15 sierpnia, w ramach jarosławieckiego koncertowego lata, odbędą się w tym nadmorskim kurorcie koncerty zespołów LemON oraz Transexdisco, na które serdecznie zapraszamy w imieniu własnym, jak i organizatorów imprezy.
Jako zwolennicy aktywnych form spędzania czasu wolnego, serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do Jarosławca, gdzie w ramach tegorocznych wakacji odbędą się plażowe zajęcia aerobic, na które gorąco zapraszamy!
Po sukcesie zeszłorocznego pikniku country w Jarosławcu, organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników tej specyficznej muzyki na taką samą imprezę w tym roku - już 2 sierpnia.
W niedzielę, 5 lipca w Jarosławcu wystąpi polski multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor, Józef Skrzek, na którego koncert serdecznie Państwa zapraszamy.
Już 4 lipca na parkingu za Punktem Informacji Turystycznej w Jarosławcu odbędzie się koncert zespołu Chanel, na który w imieniu własnym, jak i organizatorów, serdecznie Państwa zapraszamy.
Już 4 lipca na parkingu za Punktem Informacji Turystycznej w Jarosławcu odbędzie się spektakl teatralny dla dzieci pod tytułem "Jaś i drzewo fasolowe", na który zapraszamy całe rodziny już dziś.
Na przestrzeni lipca i sierpnia, do Jarosławca powinni zawitać wszyscy miłośnicy kina. Właśnie wtedy w tym nadmorskim kurorcie emitowane będą znakomite filmy w kinie pod gołym niebem. Już 30 lipca na ekranie film pod tytułem "Pani z przedszkola", na który serdecznie zapraszamy.