Imprezy i koncerty w Jarosławcu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr
Miejscowość:
Kołobrzeg
Miejsce imprezy:
Amfiteatr

Jarosławiec Aktualności

Już od 1 sierpnia rodziny z dziećmi mogą wyruszyć na wyczekiwane wakacje. Właśnie ruszył program bonu turystycznego 500+, który stanowi wsparcie dla krajowej branży turystycznej w czasach kryzysu. Komu przysługuje bon? Każdemu dziecku, które nie ukończyło 18 roku życia. Nie musimy jednak wyjeżdżać na wakacje już w tej chwili. Czas na realizację swojego bonu będziemy mieli aż do końca marca 2022 roku. Przypominamy, że wsparcie finansowe z programu można wykorzystać jedynie na terenie naszego kraju w przygotowanych do tego obiektach. Listę miejsc, w których możecie zrealizować bon turystyczny w Jarosławcu, znajdziecie w artykule poniżej.
Chętnie wybieraną nadmorską miejscowością urlopową jest Jarosławiec. Tutejsza plaża i niezwykłe widoki nie mają sobie równych! Sprawdźcie, które obiekty w Jarosławcu są najchętniej polecane przez turystów na łamach naszego serwisu.
W dniach 17-25 sierpnia, w jarosławieckim Ośrodku Wczasowo-Kolonijnym "Rafa" odbędą się wyjątkowe, bo aż tygodniowe, warsztaty tańca, organizowane pod hasłem "Summer Street Dance Camp". Wszystkich entuzjastów tańca ulicznego i tych, którzy chcieliby się jego nauczyć, serdecznie zapraszamy na wydarzenie.
W imieniu własnym, jak i organizatorów kina "pod chmurką", serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do odwiedzin Jarosławca, gdzie w czasie letnich wakacji odbywać się będą seanse filmowe w plenerowym kinie na leżakach.
Jako zwolennicy aktywnych form spędzania czasu wolnego, serdecznie zapraszamy wszystkich Państwa do Jarosławca, gdzie w ramach tegorocznych wakacji odbędą się plażowe zajęcia aerobic, na które gorąco zapraszamy!
Po sukcesie zeszłorocznego pikniku country w Jarosławcu, organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników tej specyficznej muzyki na taką samą imprezę w tym roku - już 2 sierpnia.
W niedzielę, 5 lipca w Jarosławcu wystąpi polski multiinstrumentalista, wokalista i kompozytor, Józef Skrzek, na którego koncert serdecznie Państwa zapraszamy.
Już 4 lipca na parkingu za Punktem Informacji Turystycznej w Jarosławcu odbędzie się koncert zespołu Chanel, na który w imieniu własnym, jak i organizatorów, serdecznie Państwa zapraszamy.
Już 4 lipca na parkingu za Punktem Informacji Turystycznej w Jarosławcu odbędzie się spektakl teatralny dla dzieci pod tytułem "Jaś i drzewo fasolowe", na który zapraszamy całe rodziny już dziś.
Na przestrzeni lipca i sierpnia, do Jarosławca powinni zawitać wszyscy miłośnicy kina. Właśnie wtedy w tym nadmorskim kurorcie emitowane będą znakomite filmy w kinie pod gołym niebem. Już 30 lipca na ekranie film pod tytułem "Pani z przedszkola", na który serdecznie zapraszamy.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej