Imprezy i koncerty w Jastarni Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Rumia
Miejsce imprezy:
MOSIR
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Polska Filharmonia Bałtycka

Jastarnia Aktualności

Wraz z początkiem sierpnia turyści otrzymali możliwość aktywowania bonu turystycznego. Dzięki niemu polskie rodziny mają szansę na to, by zaplanować wspaniały wypoczynek dla dzieci. Bon 500+ przysługuje bowiem na każde dziecko w rodzinie, które nie ukończyło 18. roku życia. Można go wykorzystać do końca marca 2022 roku, więc także na zimowisko czy udział w wycieczce organizowanej w miesiącach jesiennych lub wiosennych. Jeżeli jednak planujesz wakacyjny wyjazd do Jastarni, sprawdź, gdzie zapłacisz za pomocą bonu turystycznego.
29 lipca, o godzinie 20:30 w Jastarni odbędzie się koncert Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej, podczas którego usłyszymy piosenki zapowiadające pierwszy autorski album aktorki.
Summer Amber Festival to cykl nadmorskich imprez w klimacie muzyki disco-dance. Pomysłodawcą festiwalu jest Agencja Marketingowo-Reklamowa LIDER z siedzibą w Elblągu. W ubiegłym roku impreza miała swój debiut, zgromadziła kilkutysięczną publiczność, która mogła bawić się w trzech nadmorskich miejscowościach w Jantarze, Jarosławcu i Łebie.
11 sierpnia, o godzinie 20:30 w Jastarni odbędzie się występ satyryka Marcina Dańca.
18 lipca, o godzinie 20:00 w Jastarni odbędzie się wydarzenie o nazwie - STAND-UP POLSKA NAD MORZEM.
17 lipca, o godzinie 20:00 w Jastarni odbędzie się występ Cezarego Pazury. Miejscem imprezy jest Scena Kulturalna.
W dniach 28-29 lipca, od godziny 12:00 potrwa festiwal golfa, przyjaciół i świetnej zabawy. Tradycyjnie spotykamy się na plaży na półwyspie Helskim, gdzie wspólnie będziemy bawić się i walczyć o tytuł Mistrza w Golfie na Piasku.
11 lipca, o godzinie 21:30, w Porcie Rybackim w Jastarni odbędzie się koncert zespołu Happysad.
5 lipca, o godzinie 18:00 w Jastarni odbędzie się występ Kabaretu Nowaki, który zaprezentuje publiczności swój program pt. Żart tropików .
3 lipca, o godzinie 19:00 w Jastarni odbędzie się interaktywne show pt. Błękitek mówiący wieloryb .