Imprezy i koncerty w Jastarni

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Jastarnia Aktualności

Jeżeli jednak planujesz wakacyjny wyjazd do Jastarni, sprawdź, gdzie zapłacisz za pomocą bonu turystycznego!
W kolejnej odsłonie cyklu, prezentującym obiekty noclegowe, jakie turyści polecają innym turystom, przedstawiamy Jastarnię. Sprawdźmy więc, gdzie według użytkowników naszego portalu warto zarezerwować nocleg w tym mieście.
Za nami wspaniały – słoneczny i bardzo ciepły – długi czerwcowy weekend. Była to również jedna z pierwszych okazji do tego, by spędzić kilka dni nad morzem. My byliśmy na plaży w Jastarni, skąd mamy dla Was zdjęcia.
Plaża w Jastarni bez wątpienia należy do najpiękniejszych nad Bałtykiem. Miejsce to zachwyca niezapomnianymi widokami i złotym piaskiem, który mieni się w promieniach słońca. Zobaczcie sami!

Spa w Jastarni

Jastarnia to najpopularniejsza miejscowość letniskowa Półwyspu Helskiego. Czyste, szerokie i piaszczyste plaże oraz możliwość uprawiania sportów wodnych to atrakcje, które już od dawna przyciągają tam turystów. Na odwiedzających Jastarnię czeka bogata baza noclegowa, na którą składają się hotele, pensjonaty a także prywatne kwatery. Obecnie miasto stara się poszerzyć ofertę o profil uzdrowiskowy. Nic dziwnego, gdyż na Półwyspie Helskim panuje klimat, który działa leczniczo na wiele schorzeń.

Latarnia morska

Latarnia w Jastarni ma kształt stalowego walca pomalowanego w biało – czerwone pasy.
Muzeum rybackie jest własnością Juliusza Strucka – wieloletniego kolekcjonera sprzętów rybackich wychodzących z użycia.

Chata Rybacka

Muzeum w Jastarni położone w centrum miejscowości. Chata powstała pod koniec XIX wieku, zaś elementy jej wyposażenia pochodzą z różnych okresów począwszy od XV, a skończywszy na XIX wieku.
Szlak zawiera obiekty związane z drugą wojną światową. Ich poznanie ułatwia ścieżka rowerowa będąca łącznikiem pomiędzy nimi.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!