Imprezy i koncerty w Jastrzębiej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Scena Teatralna NOT w Gdańsku
Miejscowość:
Bytów
Miejsce imprezy:
Bytowskie Centrum Kultury

Jastrzębia Góra Aktualności

28 lipca, o godzinie 20:30, w Jastrzębiej Górze odbędzie się koncert Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej, zapowiadający pierwszy autorski album aktorki.
9 sierpnia, o godzinie 20:00 w Jastrzębiej Górze odbędzie się występ Kabaretu ŁOWCY.B, który zaprezentuje swój program pt. Tropem dorsza i śledzia.
16 sierpnia, o godzinie 19:00 w Jastrzębiej Górze odbędzie się występ Ireneusza Krosnego, który zaprezentuje swój program pt. Na wakacjach .
20 lipca, o godzinie 20:00 w Jastrzębiej Górze odbędzie się wydarzenie o nazwie STAND-UP POLSKA NAD MORZEM. Miejscem imprezy jest Letnia Scena Kulturalna.
5 sierpnia, o godzinie 18:00 w Jastrzębiej Górze odbędzie się występ Formacji Chatelet.
Zapraszamy na występ Kabaretu Paranienormalni, który odbędzie się 31 lipca, o godzinie 18:00 w Jastrzębiej Górze. Miejscem wydarzenia jest Letnia Scena Kulturalna.
4 lipca, o godzinie 17:00 w Jastrzębiej Górze odbędzie się interaktywne show pt. Błękitek mówiący wieloryb .
6 lipca, o godzinie 17:00 w Jastrzębiej Górze odbędzie się występ Kabaretu Nowaki, który zaprezentuje swój program pt. Żart tropików .
22 lipca, o godzinie 10:00, na plaży w Jastrzębiej Górze odbędą się Plażowe Mistrzostwa Budowniczych 2018.
Spotkajmy się na plaży i wybudujmy wspólnie najwyższą budowlę z piasku - zachęcają organizatorzy Plażowych Mistrzostw Budowniczych . Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 5 lipca w Jastrzębiej Górze.