Imprezy i koncerty w Jastrzębiej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Ergo Arena
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Tarasy przy Parku Wodnym Sopot
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Tarasy przy Parku Wodnym Sopot

Jastrzębia Góra Aktualności

Od początku sierpnia turyści mogą korzystać z bonu turystycznego w wysokości 500 złotych. Dla wielu rodzin oznacza to szanse na pierwsze prawdziwe wakacje, natomiast dla krajowej branży turystycznej szanse na przetrwanie w czasie kryzysu. Wsparcie finansowe przysługuje wszystkim dzieciom, które nie osiągnęły jeszcze pełnoletności. Turyści mogą wykorzystać bon turystyczny do końca marca 2022 roku na opłacenie miejsca noclegowego lub wyjazdu na imprezy turystyczne organizowane dla dzieci. Poniżej znajdziesz listę miejsc, w których zrealizujesz bon turystyczny na terenie Jastrzębiej Góry.
28 lipca, o godzinie 20:30, w Jastrzębiej Górze odbędzie się koncert Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej, zapowiadający pierwszy autorski album aktorki.
9 sierpnia, o godzinie 20:00 w Jastrzębiej Górze odbędzie się występ Kabaretu ŁOWCY.B, który zaprezentuje swój program pt. Tropem dorsza i śledzia.
16 sierpnia, o godzinie 19:00 w Jastrzębiej Górze odbędzie się występ Ireneusza Krosnego, który zaprezentuje swój program pt. Na wakacjach .
20 lipca, o godzinie 20:00 w Jastrzębiej Górze odbędzie się wydarzenie o nazwie STAND-UP POLSKA NAD MORZEM. Miejscem imprezy jest Letnia Scena Kulturalna.
5 sierpnia, o godzinie 18:00 w Jastrzębiej Górze odbędzie się występ Formacji Chatelet.
Zapraszamy na występ Kabaretu Paranienormalni, który odbędzie się 31 lipca, o godzinie 18:00 w Jastrzębiej Górze. Miejscem wydarzenia jest Letnia Scena Kulturalna.
4 lipca, o godzinie 17:00 w Jastrzębiej Górze odbędzie się interaktywne show pt. Błękitek mówiący wieloryb .
6 lipca, o godzinie 17:00 w Jastrzębiej Górze odbędzie się występ Kabaretu Nowaki, który zaprezentuje swój program pt. Żart tropików .
22 lipca, o godzinie 10:00, na plaży w Jastrzębiej Górze odbędą się Plażowe Mistrzostwa Budowniczych 2018.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej