Imprezy i koncerty w Jaworze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Jawor
Miejsce imprezy:
Jaworski Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Jawor
Miejsce imprezy:
Jaworski Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Jawor
Miejsce imprezy:
Jaworski Ośrodek Kultury

Imprezy w okolicy Jaworu

Miejscowość:
Legnica
(ok. 16km od Jaworu)
Miejsce imprezy:
Legnickie Centrum Kultury

Jawor Aktualności

ROBERT KORÓLCZYK - lider Kabaretu Młodych Panów, twórca tekstów kabaretowych od lat bawiący miliony Polaków jako „Góral”, „Górnik Andrzej” i wiele innych postaci.
„Zabójczas oferra” czyli jak naciągnąć starszą panią.
OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...
Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce na scenie Teatru Miejskiego w Jaworze! Nie może tam Państwa zabraknąć!
„Dziadek do orzechów” to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Widowisko na najwyższym światowym poziomie artystycznym zapewnia fenomenalny zespół tancerzy Royal Lviv Ballet.
Zapraszamy na wieczór kabaretowy Andrzeja Poniedzielskiego zatytułowany „Bo, kobieta...”
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway. Jej występy obejmowały Europę, Afrykę, Azję oraz Amerykę Północną.
Koncert Strauss Gala odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...
Don Giovanni Selection to nowy, autorski projekt grupy operowej Sonori Ensemble i tria stroikowego Reed Connection.
Kabaret Czesuaf powstał w 2002r. w Poznaniu. Tworzy go trzech mężczyzn łączących młodzieńczą, wręcz ułańską fantazję z niemałym doświadczeniem scenicznym zdobywanym od kilku lat podczas występów w całej Polsce.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Jaworze

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Jaworze?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Grudniu w Jaworze?