Imprezy i koncerty w Kamiennej Górze Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Kamiennej Góry

Miejscowość:
Wałbrzych
(ok. 18km od Kamiennej Góry)
Miejsce imprezy:
Teatr Lalki i Aktora w Wałbrzychu
Miejscowość:
Wałbrzych
(ok. 18km od Kamiennej Góry)
Miejsce imprezy:
Filharmonia Sudecka
Miejscowość:
Wałbrzych
(ok. 18km od Kamiennej Góry)
Miejsce imprezy:
Filharmonia Sudecka

Kamienna Góra Aktualności

Artystka w marcu po raz pierwszy pojawi się w Polsce - przyjedzie do nas w ramach dużej, europejskiej trasy koncertowej promującej jej debiutancki, wydany na CD, winylu i kasecie album "Fantasies & Fine Lines".
Ela Dębska - aktorka , kompozytorka a przede wszystkim niepowtarzalna polska piosenkarka. Ukończyła Szkołę Muzyczną II st. oraz Akademię Teatralną we Wrocławiu. Podczas studiów pracowała we Wrocławskiej Operze, z którą odbyła tournee po Włoszech, śpiewając opery Verdiego. Będąc aktorką, grała w wielu filmach, a także współtworzyła do nich muzykę.
Zespół Tara Gayan tworzy troje utalentowanych muzyków: Agnieszka Mendel, Maciej Hanusek i Michał Brańka. Ich codzienna rzeczywistość rozpięta jest między wschodem i zachodem (Lubelszczyzna / Małopolska / Dolny Śląsk), tak jak ich muzyka — inspirowana myślą dalekowschodnich muzyków, poetów i filozofów, pobrzmiewa kinem drogi.
Tęskno zagra w Kamiennej Górrze.
Lucas Laufen [ Australia / folk / country ] Kamienna Góra - Muzeum Tkactwa (Plac Wolności 11) środa, 15 stycznia 2020, godz. 19:00
Verdiana Raw to świetna songwriterka pochodząca z Florencji we Włoszech.
Wiosną okazali się objawieniem festiwalu Spring Break. Teraz wracają do Polski!
To nietypowy duet. Tworzy go Vaclav Havelka (lider grupy Please The Trees, jednej z najważniejszych alternatywnych czeskich kapel ostatniej dekady) oraz jego... 10-letni syn - Simon. Chłopaki zapraszają na krótki, ale bardzo intensywny koncert.
Francis Tuan to pseudonim Fryderyka Nguyena, który jest muzykiem o polsko-wietnamskich korzeniach. Francis kieruje się zasadą, że pewnych rzeczy nie da się zagrać na komputerze. Dlatego uprawia swoisty muzyczny recykling, grając na zakurzonych instrumentach z lat 60. i 70. oraz wietnamskich etnicznych cudach, by za ich pomocą tworzyć zupełnie nową muzykę, wykorzystując m.in. współczesną technikę loopowania.
Wokalista Arstidir wraca do Kamiennej Góry z solowym, bardzo kameralnych koncertem!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Kamiennej Górze

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Kamiennej Górze?