Imprezy i koncerty w Karwi Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Rumia
Miejsce imprezy:
MOSIR
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Polska Filharmonia Bałtycka

Karwia Aktualności

Z początkiem sierpnia turyści mogą aktywować i realizować bon turystyczny 500+, wspierający polskie rodziny oraz rodzimą  branżę turystyczną w czasie kryzysu. Wsparciu finansowe w postaci bonu przysługuje każdemu dziecku, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Takie wsparcie finansowe dla wielu osób, będzie jedyną okazją na wymarzone rodzinne wakacje. Przypominamy, że bon turystyczny można zrealizować jedynie w wybranych miejscach. Ich listę możecie znaleźć poniżej.   Planując rodzinny wyjazd na wakacje, z całą pewnością weźmiecie pod uwagę wizytę nad polskim morzem! Jeżeli zdecydujecie się na przyjazd do tętniącej życiem Karwi, sprawdźcie  najpierw listę obiektów, w których możecie opłacić pobyt za pomocą bonu turystycznego. 
21 lipca, o godzinie 20:00 w Karwi odbędzie się wydarzenie o nazwie - STAND-UP POLSKA NAD MORZEM. Miejscem imprezy jest Scena Kulturalna.
16 lipca, o godzinie 18:00 w Karwi odbędzie się występ Cezarego Pazury. 
5 lipca, o godzinie 16:00 w Karwi odbędzie się spektakl interaktywny pt. Błękitek mówiący wieloryb .
10 lipca, o godzinie 17:00 w Karwi odbędzie się występ Kabaretu Paranienormalni, który zaprezentuje się w ramach trasy Baltic Tour 2018.
9 lipca, o godzinie 18:00 w Karwi zaprezentuje się Grzegorz Halama, który wystawi swój nowy program pt. Długo i szczęśliwie .
4 lipca, o godzinie 17:00 w Karwi odbędzie się występ Kabaretu Moralnego Niepokoju, który zaprezentuje swój program pt. Maj zaczyna się we wtorek.
13 lipca, o godzinie 20:00 w Karwi zaprezentuje się Piotr Bałtroczyk. Artysta wystawi swój program pt. Mężczyzna z kijowym peselem .
Festiwal Śledzia rozpocznie się 4 maja o godzinie 18:00. Odwiedź plażę w Karwi i świętuj razem ze wszystkimi.
4 lipca, o godzinie 10:00, na plaży w Karwii odbędą się Plażowe Mistrzostwa Budowniczych 2018.