Imprezy i koncerty w Kątach Rybackich Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Kątów Rybackich

Miejscowość:
Nowy Dwór Gdański
(ok. 16km od Kątów Rybackich)
Miejsce imprezy:
Żuławski Ośrodek Kultury

Kąty Rybackie Aktualności

Od wejścia bonu turystycznego w życie minęło już kilka dni. Baza obiektów, w których można płacić bonem turystycznym stale się powiększa. Celem programu jest przede wszystkim wsparcie polskich rodzin i branży turystycznej w czasie kryzysu. Ze świadczenia może skorzystać rodzina z dziećmi, w której nie osiągnęły one pełnoletności. Dzięki temu możliwe stają się wyjazdy na wymarzone wakacje w Polsce. Warto podkreślić, że obiekt, na który się zdecydujemy, musi akceptować płatności bonem turystycznym. Dla osób, które zaplanowały wyjazd do Kątów Rybackich, przygotowaliśmy informacje o takich miejscach.
Stowarzyszenie EUREKA zaprasza na Otwarcie Sezonu Żeglarskiego 2019 na Zalewie Wiślanym.
3 i 4 września w Kątach Rybackich będziemy mogli podziwiać olbrzymie, kolorowe latawce. Poprzednie edycje imprezy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Jak będzie w tym roku?
Co roku miasto Kąty Rybackie hucznie obchodzi Święto Rybaka. W tym roku impreza z 30 - letnią tradycją odbędzie się 2 lipca.
Wszystkich dorosłych miłośników aktywnych form spędzania czasu wolnego, a także tych, którzy chcieliby zgłębiać tajniki Taekwon-Do, serdecznie zapraszamy w dniach 6-15 sierpnia do Kątów Rybackich na wyjątkową akademię tej sztuki walki!
Wszystkich młodych miłośników aktywnych form spędzania czasu wolnego, a także tych, którzy chcieliby zgłębiać tajniki Taekwon-Do, serdecznie zapraszamy w dniach 26 czerwca - 8 lipca do Kątów Rybackich na wyjątkową akademię tej sztuki walki!
Wszystkich tych, któzy interesują się astrologią, serdecznie zapraszamy na warsztat astrologiczny Moskiewskiej Akademii Astrologii, prowadzony tradycyjnie nad Bałtykiem. Warsztat odbędzie się w dniach 25 czerwca – 3 lipca w Kątach Rybackich. Nie możecie tego przegapić.
W dniach 27-29 czerwca w Porcie Jachtowym nad Zalewem Wiślanym w Kątach Rybackich odbędzie się organizowane tam rokrocznie święto wszytkich miłośników rybołówstwa - Dni Rybaka!
W sobotę, 11 lipca, serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego do Kątów Rybackich, gdzie odbędzie się Otwarty Turniej mini Beach Soccera.
Wszystkich miłośników siatkówki plażowej zapraszamy juz 7 lipca do Kątów Rybackich, gdzie na miejscowej plaży odbędzi się turniej tego iście letniego sportu.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Kątach Rybackich

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Kątach Rybackich?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Kątach Rybackich lub okolicy to: Kabaret Moralnego Niepokoju w Nowym Dworze Gdańskim.