Imprezy i koncerty w Kątach Rybackich Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Noce i Dnie
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Opera Bałtycka
Miejscowość:
Gdynia
Miejsce imprezy:
Blues Club

Kąty Rybackie Aktualności

3 i 4 września w Kątach Rybackich będziemy mogli podziwiać olbrzymie, kolorowe latawce. Poprzednie edycje imprezy cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Jak będzie w tym roku?
Co roku miasto Kąty Rybackie hucznie obchodzi Święto Rybaka. W tym roku impreza z 30 - letnią tradycją odbędzie się 2 lipca.
Wszystkich dorosłych miłośników aktywnych form spędzania czasu wolnego, a także tych, którzy chcieliby zgłębiać tajniki Taekwon-Do, serdecznie zapraszamy w dniach 6-15 sierpnia do Kątów Rybackich na wyjątkową akademię tej sztuki walki!
Wszystkich młodych miłośników aktywnych form spędzania czasu wolnego, a także tych, którzy chcieliby zgłębiać tajniki Taekwon-Do, serdecznie zapraszamy w dniach 26 czerwca - 8 lipca do Kątów Rybackich na wyjątkową akademię tej sztuki walki!
Wszystkich tych, któzy interesują się astrologią, serdecznie zapraszamy na warsztat astrologiczny Moskiewskiej Akademii Astrologii, prowadzony tradycyjnie nad Bałtykiem. Warsztat odbędzie się w dniach 25 czerwca – 3 lipca w Kątach Rybackich. Nie możecie tego przegapić.
W dniach 27-29 czerwca w Porcie Jachtowym nad Zalewem Wiślanym w Kątach Rybackich odbędzie się organizowane tam rokrocznie święto wszytkich miłośników rybołówstwa - Dni Rybaka!
W sobotę, 11 lipca, serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu wolnego do Kątów Rybackich, gdzie odbędzie się Otwarty Turniej mini Beach Soccera.
Wszystkich miłośników siatkówki plażowej zapraszamy juz 7 lipca do Kątów Rybackich, gdzie na miejscowej plaży odbędzi się turniej tego iście letniego sportu.
Już 4 lipca na plaży w Kątach Rybackich odbędzie się Otwarty Turniej Speed Badminton. Impreza będzie jedną z cyklu organizowanego dorocznie Sztutowskiego Lata. Serdecznie na nią zapraszamy!
Serdecznie zapraszamy, w imieniu własnym, jak i organizatorów widowiska, na trzecią już edycję Gali Disco Polo w Kątach Rybackich!