Imprezy i koncerty w Kędzierzynie-Koźlu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kędzierzyn-Koźle
Miejsce imprezy:
Hala Sportowa Śródmieście

Kędzierzyn-Koźle Aktualności

Jak żyć? Szukasz odpowiedzi na to odwieczne i fundamentalne pytanie? Jak zwykle niezawodni PARANIENORMALNI rozwiewają wszelkie wątpliwości - humorem! Czasami nie bywa różowo, a życie to nie bajka, ale zawsze pomoże nam poczucie humoru. Jest cudownym lekarstwem na codzienność, rutynę i inne nieszczęścia.
Termin przydatności to najnowszy program stand-up Grzegorza Dolniaka, w którym z charakterystyczną dla siebie ekspresją opowie o życiu człowieka w wieku chrystusowym, który zdał sobie sprawę, że proces starzenia nie zaczyna się w wieku lat 50, 60 czy 70, a już po 30-tce.
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway.
Siemanko Kędzierzyn-Koźle! Już 25.10. na naszej scenie kolejne wydarzenie stand-up'owe. Tym razem gościć będziemy Tomka Kołeckiego i Pawła Chałupkę.
W Kędzierzynie Koźlu wystąpi znany stand-uper Abelard Giza! Zaprezentuje swój nowy program zatytułowany „Piniata”.
W Kędzierzynie-Koźlu Abelard Giza wystąpi ze swoim nowym programem zatytułowanym „Piniata”.
Stand up Kedzierzyn-Koźle vol.4 ma zaszczyt przedstawić kolejnych świetnych komików, którzy będą bawić nas kolejny wieczór.
Halo Halo wracamy!!! Po dłuższej przerwie zapraszamy na kolejną edycję Stand Up Kędzierzyn-Koźle. Kolejny raz na deskach naszej sceny gościć będziemy dwóch świetnych komików.
W życiu każdego człowieka przychodzi taka chwila, że nawet dobrze naoliwiona maszyna przestaje funkcjonować i niebo zaczyna walić się głowę.
Solidna dawka stand-upowego humoru w wykonaniu dwóch wschodzących gwiazd.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Kędzierzynie-Koźlu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Kędzierzynie-Koźlu?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Kędzierzynie-Koźlu lub okolicy to: Kabaret Paranienormalni - "Z humorem czeba żyć" w Kędzierzynie-Koźlu.
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Październiku w Kędzierzynie-Koźlu?
W Październiku w Kędzierzynie-Koźlu polecamy wydarzenia: Kabaret Paranienormalni - "Z humorem czeba żyć" w Kędzierzynie-Koźlu.