Imprezy i koncerty w Kielcach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Filharmonia Świętokrzyska
Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Hala Legionów
Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Filharmonia Świętokrzyska

Kielce Aktualności

Zapraszamy do obejrzenia sztuki pt. Jezioro Łabędzie , która zostanie wystawiona 7 lutego 2018 roku, o godzinie 19:00, w Kieleckim Centrum Kultury. Na scenie zaprezentuje się Rosyjski Balet Klasyczny, pod kierownictwem HASANA USMANOVA.
Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na TURNIEJ PIĘCIU TENORÓW!
Michał Bajor – czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z jakością. "Od Kofty…do Korcza" to 20 płyta w jego dyskografii. „Od Kofty…do Korcza” jest koncertem  piosenek z dwupłytowego albumu.
Gwiazdorska Gala Sylwestrowa: Z humorem i szampanem.
Legendarna grupa Stare Dobre Małżeństwo wciąż przemierza koncertowe szlaki.
Po 6 latach Pearl Jam wraca na srebrny ekran! 4 października w kinach sieci Multikino będziemy mieli niepowtarzalną okazję obejrzenia nowego dokumentu i koncertu zespołu zarejestrowanego w 2016 roku na stadionie baseballowym Chicago Cubs.
W ramach tegorocznych Europejskich Dni Dziedzictwa, 9-10, 16-17 września (soboty – godz. 11.00, niedziele – godz. 15.00)  zapraszamy na wydarzenia edukacyjne pod hasłem Krajobraz dziedzictwa na przykładzie XIX -wiecznej sztuki cmentarnej zachowanej dzięki 25 lat kwest i konserwacji .
Zapraszamy na wernisaż wystawy pt. WDK – pocztówka z przeszłości, który odbędzie się dzień po plenerze fotograficznym, czyli 17 września, o godzinie 17:00, w budynku Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach.
Zapraszamy na plener fotograficzny pt. „WDK - pocztówka z przeszłości”, który odbędzie się 10 września, o godzinie 10:00, w Wojewódzkim Domu Kultury w Kielcach.
16 września, w godzinach 10:00 - 14:00, w Teatrze im. Stefana Żeromskiego w Kielcach będzie miał miejsce interaktywny spacer pod nazwą Spacerownik Teatralny , podczas którego organizatorzy oprowadzą uczestników po miejscach związanych z wydarzeniami historycznymi i współczesnymi.