Imprezy i koncerty w Kielcach

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Kielce Aktualności

Niepozorne województwo świętokrzyskie ma do zaoferowania wiele interesujących i magicznych miejsc. Chociaż nie zajmuje czołowych miejsc na liście wakacyjnych kierunków, na pewno warto tu zajrzeć z wielu powodów. Podobnie sytuacja wygląda ze stolicą województwa. Niewielkie, spokojne i stale rozwijające się miasto jest wybierane przede wszystkim przez mieszkańców najbliższych okolicy. Jednak nawet o ich serca musi walczyć z pięknym Sandomierzem. Jednak wizyta tu – nawet krótka czy przejazdem – może okazać się całkiem ciekawym pomysłem. Oto kilka miejsc, które warto zobaczyć w Kielcach!
Właśnie rozpoczęły się Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2015 . Impreza przyciąga wystawców z wielu różnych krajów oraz zwiedzających. Wśród uczestników targów znaleźli się również przedstawiciele Nocowanie.pl! Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.
Zbliża się siódma edycja Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki AGROTRAVEL 2015! Jest to jedyna w swoim rodzaju okazja, by w jednym miejscu i czasie zobaczyć ofertę polskiej i europejskiej turystyki wiejskiej oraz agroturystyki. W Kielcach spotkają się więc zarówno przedstawiciele branży, jak i szukający ciekawych pomysłów wielbiciele wczasów pod gruszą.
Targi Agrotravel w Kielcach to najważniejsza impreza wystawiennicza w Polsce, integrująca branżę turystyczną z obszarów wiejskich w całej Europie. To wydarzenie jest doskonałą okazją do prezentacji i promocji oferty wypoczynkowej na wsi oraz wymiany doświadczeń wśród licznych przedsiębiorców.
Dziki Zachód początek XIX wieku. Stare dobre czasy gdy białe było białe (osadnicy), czarne czarne (Murzyni), a czerwone czerwone (Indianie). Nie było jeszcze mulatów i metysów. Był za to Wielki Zjednoczony Kabaret Moralnego Ani Mru Mru.
W Klubie Galaktyki z okazji Dnia Kobiet impreza przygotowana specjalnie dla Pań.
Powitanie Nowego Roku odbędzie się podczas tradycyjnego Sylwestra pod Gwiazdami, na którym wystąpią zespoły Beltaine i Ambulans oraz Krzysztof "KASA" Kasowski.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!