Imprezy i koncerty w Kielcach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Kielce Aktualności

Zapraszamy na niezwykły bal sylwestrowy, który odbędzie się w Hotelu Grand w Kielcach!
Polska Noc Kabaretowa 2018. Zabawa stulecia - świętujemy 100-lecie Niepodległości.
26 listopada, o godzinie 17:00, w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach wystąpi Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej. Będzie to niezapomniana podróż muzyczna przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy.
Zapraszamy na występ Teatru Piasku Tetiany Galitsyny, który odbędzie się 27 listopada, o godzinie 18:30, w Kieleckim Centrum Kultury.
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów.
Kielecka Biesiada: Zespół Pieśni i Tańca Śląsk, Poparzeni Kawą Trzy
Zapraszamy do Kielc na koncert Dawida Kwiatkowskiego i Juli.
Zapraszamy do obejrzenia sztuki pt. Jezioro Łabędzie , która zostanie wystawiona 7 lutego 2018 roku, o godzinie 19:00, w Kieleckim Centrum Kultury. Na scenie zaprezentuje się Rosyjski Balet Klasyczny, pod kierownictwem HASANA USMANOVA.
Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy na TURNIEJ PIĘCIU TENORÓW!
Michał Bajor – czaruje nas i wzrusza swoim śpiewem już od 40 lat, jak nikt inny łącząc oryginalny styl z jakością. "Od Kofty…do Korcza" to 20 płyta w jego dyskografii. „Od Kofty…do Korcza” jest koncertem  piosenek z dwupłytowego albumu.