Imprezy i koncerty w Kielcach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Amfiteatr Kadzielnia
Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Filharmonia Świętokrzyska
Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Filharmonia Świętokrzyska

Kielce Aktualności

Niepozorne województwo świętokrzyskie ma do zaoferowania wiele interesujących i magicznych miejsc. Chociaż nie zajmuje czołowych miejsc na liście wakacyjnych kierunków, na pewno warto tu zajrzeć z wielu powodów. Podobnie sytuacja wygląda ze stolicą województwa. Niewielkie, spokojne i stale rozwijające się miasto jest wybierane przede wszystkim przez mieszkańców najbliższych okolicy. Jednak nawet o ich serca musi walczyć z pięknym Sandomierzem. Jednak wizyta tu – nawet krótka czy przejazdem – może okazać się całkiem ciekawym pomysłem. Oto kilka miejsc, które warto zobaczyć w Kielcach!
Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły, jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: " Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
Zapraszamy do Wojewódzkiego Domu Kultury w Kielcach na koncert z okazji międzynarodowego Dnia Kobiet .
Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec w najnowszym programie - "ARIACI".
Siemanko Kielce! Czy jesteście głodni komedii? To świetnie: Komediowy debiut roku w sieci 2019 oraz samozwańczy debiut roku 2020 już w marcu, na scenie bohomass lab. Dwie godziny żartów, jedna premiera programu, zero zahamowań. Tak to będzie wyglądać.
Witajcie serdecznie! Zapraszamy wszystkich na występ dwóch bardzo charakterystycznych komików, którymi są Tomasz Kwiatkowski oraz Jakub Poczęty.
Nowy program występów Narodowej Perły Gruzji jest jak gruziński stół, obficie zastawiony wieloma potrawami, zgodnie z kaukaską tradycją gościnności. Nie brak tam muzyki instrumentalnej, upajającej jak gruzińskie wino.
Zapraszamy do Amfiteatru Kadzielnia w Kielcach na XVIII Wielki Koncert Charytatywny 2020.
Zapraszamy do Sali Koncertowej Filharmonii Świętokrzyskiej w Kilecach na zwariowaną komedię w gwiazdorskiej obsadzie.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Kielcach

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Kielcach?