Imprezy i koncerty w Kielcach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Amfiteatr Kadzielnia
Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Filharmonia Świętokrzyska
Miejscowość:
Kielce
Miejsce imprezy:
Amfiteatr Kadzielnia

Kielce Aktualności

Koncert Ireny Santor uznawanej za Pierwszą Damę Polskiej Piosenki odbędzie się 27 maja (niedziela) w Filharmonii Świętokrzystkiej.
Zespół Czerwone Gitary zagra swoje najpopularniejsze piosenki w Kieleckim Centrum Kultury. Zapraszamy 8 marca (czwartek) o godzinie 19:00.
Świętuj 35-lecie zespołu Rezerwat 23 lutego (piątek) w kieleckim klubie Starman. Start o godzinie 20:00.
Walentynkowy wieczór w Kieleckim Teatrze Tańca. Spektakl 'Zobacz Jazz' przedstawiony będzie 14 lutego o godzinie 19:00.
Upiór w operze , Chicago , West side story , czy Mamma Mia – to tylko kilka tytułów, które zagoszczą na scenie podczas wyjątkowego koncertu „Nie tylko MUSICALE!”. Obok najbardziej popularnych fragmentów z musicali, pojawią się przeboje piosenki polskiej – Powróćmy jak za dawnych lat , Bo to się zwykle tak zaczyna , Dumka na dwa serca.
Zapraszamy na niezwykły bal sylwestrowy, który odbędzie się w Hotelu Grand w Kielcach!
Polska Noc Kabaretowa 2018. Zabawa stulecia - świętujemy 100-lecie Niepodległości.
26 listopada, o godzinie 17:00, w Filharmonii Świętokrzyskiej w Kielcach wystąpi Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej. Będzie to niezapomniana podróż muzyczna przez najpiękniejsze historie miłosne operetki i musicalu. Artyści, którzy wystąpią w koncercie, reprezentują najwyższy poziom i z powodzeniem biorą udział w projektach międzynarodowych, gdzie odnoszą najwyższe sukcesy.
Zapraszamy na występ Teatru Piasku Tetiany Galitsyny, który odbędzie się 27 listopada, o godzinie 18:30, w Kieleckim Centrum Kultury.
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów.