Imprezy i koncerty w Kłodzku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Kłodzka

Miejscowość:
Duszniki-Zdrój
(ok. 17km od Kłodzka)
Miejsce imprezy:
Dworek Chopina

Kłodzko Aktualności

Zapraszamy na wieczór pełen humoru z Igorem Kwiatkowskim w Kłodzkim Centrum Kultury.
Zapraszamy na występ Krzysztofa Daukszewicza, który zaprezentuje swój program pt. Nareszcie w Dudapeszcie . Impreza odbędzie się 23 września, o godzinie 18:00, w Kłodzkim Ośrodku Kultury.
Prezydent RP Andrzej Duda zachęca do udziału w kolejnej, szóstej edycji akcji pt. Narodowe Czytanie , która przypada na 2 września 2017 roku. Z tej okazji, w wielu miastach w Polsce odbędzie się wspólne czytanie Wesela - Stanisława Wyspiańskiego.
Zapraszamy na Koncert Wiedeński 2 , który odbędzie się 8 października, o godzinie 17:00, w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.
Zapraszamy na spektakl pt. Klimekterium 2 , który odbędzie się 13 października, o godzinie 18:00, w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji.
11 listopada o godz. 11.30 z okazji Narodowego Święta Niepodległości w Kłodzku odbędą się otwarte zawody strzeleckie. Jeśli chcesz zmierzyć się zarówno z samym sobą jak i pozostałymi zawodnikami, przyjdź i ocen swoje możliwości. Może to właśnie Ty zostaniesz zwycięzcą.
5 listopada o godz. 18.00 na Scenie Miejskiej w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji zostanie wystawiona sztuka pt. „Tata ma kota (albo poczytaj mi tato)”. Jest to opowieść o grupie mężczyzn, którzy stracili opiekę nad swoimi dziećmi.
6 listopada o godz. 18.00 w sali widowiskowej Kłodzkiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji odbędą się IX Zaduszki Wokalne. Gościem specjalnym będzie Marek Piekarczyk, który zaczaruje kłodzką publiczność akustycznym wykonaniem swoich piosenek.
10 października w Kłodzku a dokładnie w pubie AK odbędzie się prawdziwe coverowe szaleństwo w wykonaniu zespołu Wasted Beers.
19 września w Kłodzkim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji odbędzie się Jesienny Turniej Kadetek w Siatkówce Dziewcząt o Puchar Dyrektora KCKSiR.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Kłodzku

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Kłodzku?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Kłodzku lub okolicy to: Koncert zespołu Ponad Chmurami w Dworku Chopina w Dusznikach-Zdroju.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej