Imprezy i koncerty w Koninie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Konin
Miejsce imprezy:
Aula PWSZ

Konin Aktualności

Niezwykła, kameralna uczta wspaniałej muzyki, klasy i humoru.
Komedia małżeńska, którą powinni zobaczyć wszyscy, którzy są, byli lub planują być w związku!
Zapraszamy na Stand-up w Koninie.  Kancelaria Stand-upu przedstawia... Nie byłeś jeszcze na stan-upie? Chcesz się pośmiać?.. To zapraszamy! Poznajcie naszych bohaterów.
10 TENORÓW przynoszą miłość do Polski w 2020 r. Trasa koncertowa 10 utalentowanych wokalistów gwarantuje pasję i uśmiech na twarzy.
DAISI to przykład genialnej symbiozy tańca i muzyki, ognistych rytmów i unikalnej gruzińskiej polifonii.
" Między łóżkami " , to inteligentna komedia Norma Fostera składająca się z sześciu epizodów, które przedstawiają zabawne, ale również wzruszające losy mieszkańców prowincjonalnego miasteczka w Kanadzie. Wszystko dzieje się w ciągu dwóch godzin, choć w sześciu różnych pokojach, w których głównym meblem jest łóżko.
"Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu "Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka.
Nowy program występów Narodowej Perły Gruzji jest jak gruziński stół, obficie zastawiony wieloma potrawami, zgodnie z kaukaską tradycją gościnności. Nie brak tam muzyki instrumentalnej, upajającej jak gruzińskie wino. Ostry, dobrze przyprawiony szaszłyk z mięsa i warzyw — to taniec wojenny Chorumi , na który składają się kolejne fazy walki (zwiad, nadejście wroga, bitwa, świętowanie zwycięstwa).

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Koninie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Koninie?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Październiku w Koninie?