Imprezy i koncerty w Korbielowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Czerwionka-Leszczyny
Miejsce imprezy:
Centrum Kulturalno-Edukacyjne w Czerwionce-Leszczynach
Miejscowość:
Tychy
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach
Miejscowość:
Tychy
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach

Korbielów Aktualności

Nie ma nieodpowiedniej pory roku na wypoczynek w Korbielowie. Zimą wielką popularnością cieszą się okoliczne ośrodki narciarskie, w sezonie letnim miejscowość staje się idealną bazą wypadową. Natomiast wiosną i późną jesienią szlaki stają się puste – idealne dla turystów ceniących ciszę i spokój.
W naszym najnowszym rankingu najchętniej polecanych obiektów przyszedł czas na Korbielów. Jesteście ciekawi, jakie noclegi zachwyciły naszych turystów? Zajrzyjcie więc do artykułu.
Serdecznie zapraszamy na XXI Redyk w Korbielowie. Sprawdź program imprezy!
Korbielów to atrakcyjna miejscowość turystyczna i znany zimowy kurort położony w województwie śląskim, w powiecie żywieckim. Sprawdźmy, gdzie zdaniem naszych turystów, wypoczywa się tam najlepiej.
Ciekawym sportowym wydarzeniem w Korbielowie będzie Bieg na Pilsko. Odbędzię się on w niedzielę 17 lipca. Start nastąpi o godz. 11.00 obok gimnazjum w Korbielowie. Meta biegu znajduje się na szczycie Pilska.
Run Mount Everest to projekt będący jednym z elementów promocji projektów w zakresie upowszechniania zdrowego stylu życia, turystyki i sportu, głównie biegania. Tegoroczna edycja Run Mount Everest odbędzie się w dniach 16 - 17 lipca w Korbielowie.