Imprezy i koncerty w Kostrzynie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Drezdenko
Miejsce imprezy:
Centrum Promocji Kultury

Kostrzyn nad Odrą Aktualności

Serdecznie zapraszamy do Sali Widowiskowej Kręgielnia w Kostrzynie nad Odrą, gdzie wystąpi dla Państwa Don Vasyl i Gwiazdy cygańskiej pieśni.
Od kilku dekad nieprzerwanie pokazują, że rock jest pojemną sferą muzyki, i że może być przedmiotem świadomych opcji dla artystów. Nie są na szczęście jednak wciąż "gwiazdami-dinozaurami". Stanowią normalny zespół, który nie chce być słuchany przez pryzmat własnej legendy.
Kabaret Smile właśnie tworzy swój kolejny program, który będzie miał premierę 16.10.2019 r. w Lublinie.
Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek.
W Kostrzynie nad Odrą wystąpią największe gwiazdy muzyki disco! Nie przegap najlepszego letniego koncertu i baw się wspólnie z innymi.
"Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu "Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka.
Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów. I właśnie niepowtarzalni bohaterowie ich skeczów będą motywem przewodnim spektaklu z okazji 15-lecia zespołu.
“Miłość, przyjaźń, muzyka” - pod takim hasłem od 23 lat odbywa się festiwal w Kostrzynie nad Odrą . W tym roku, festiwal odbędzie się pod nową nazwą - Pol’and’Rock Festival. Impreza rozpocznie się 2 sierpnia (czwartek).