Imprezy i koncerty w Koszalinie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Kino Kryterium
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Kino Kryterium

Koszalin Aktualności

Teatr Muzyczny ADRIA rozpocznie sezon artystyczny premierą jednego z najbardziej rozpoznawalnych musicali na świecie "The Bodyguard". Musical oparty jest na filmie z 1992 roku pt. Bodyguard, w którym wystąpili Whitney Houston oraz Kevin Costner.
Teatr Muzyczny ADRIA rozpocznie sezon artystyczny premierą jednego z najbardziej rozpoznawalnych musicali na świecie "The Bodyguard".  Musical oparty jest na filmie z 1992 roku pt. Bodyguard, w którym wystąpili Whitney Houston oraz Kevin Costner. 
Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności.
Zawsze wierni sobie, zawsze obok głównego nurtu. Zespół Raz Dwa Trzy wyrusza w trasę, którą świętuje 30-lecie działalności.
Zapraszamy Państwa na spektakl pełen wzruszeń i radości, podszyty odrobiną melancholii, podczas którego będziecie się doskonale bawić!
Zapraszamy na "Zupę koncertową" do Filharmonii Koszalińskiej. Wydarzenie odbędzie 2 sierpnia.
Na estradzie pojawią się rozmaite instrumenty perkusyjne, a także akordeon, keyboard, tuba, puzon i ksylofon - instrument uderzany pałeczkami, którymi podczas koncertu wirtuoz gry na ksylofonie uderzy kilka tysięcy razy, a na dodatek będzie to robić z nieprawdopodobną, wręcz cyrkową prędkością.
Kolejny koncert w ramach 55. Międzynarodowego Festiwalu Organowego w Koszalinie odbędzie się 30 lipca. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Zapraszamy na kolejną odsłonę 55. Międzynarodowego Festiwalu Organowego w Koszalinie.
Kolejny koncert w ramach 55. Międzynarodowego Festiwalu Organowego w Koszalinie odbędzie się 16 lipca. Serdecznie zapraszamy!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Koszalinie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Koszalinie?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Listopadzie w Koszalinie?

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej