Imprezy i koncerty w Krasnobrodzie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Krasnobród Aktualności

Podróżowanie i fotografowanie bardzo często idą ze sobą w parze. Niezależnie gdzie i kiedy podróżujemy, profesjonalny aparat lub telefon, mamy zawsze przy sobie i staramy się wykonać możliwie najlepsze ujęcia. Nasz kraj oferuje wiele niezwykłych miejsc dla pasjonatów fotografowania. W opublikowanym właśnie rankingu konkursu “Wiki Lubi Zabytki” zaszczytnym drugim miejscem może pochwalić się kaplica św. Rocha, znajdująca się w Krasnobrodzie na lubelskim Roztoczu.
Polscy turyści od początku sierpnia mogą już aktywować i realizować swoje bony turystyczne. Jednorazowe wsparcie w wysokości 500 złotych przyznawane jest każdemu dziecku, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Bon turystyczny może zostać wykorzystany w wybranych obiektach do opłacenia miejsca noclegowego dla dziecka oraz wyjazdu na zorganizowaną imprezę turystyczną. Dzięki takiej pomocy wiele osób zyska możliwość wyjazdu na wymarzone rodzinne wakacje. Przed wyruszeniem w drogę należy sprawdzić, gdzie możecie w zrealizować bon turystyczny. Jeżeli planujecie wakacje w Krasnobrodzie, zajrzyjcie do poniżej. Tam znajdzie listę miejsce, w których wykorzystacie swój bon.
Roztocze należy do najpiękniejszych polskich regionów. Turyści zachwycają się naturalnym bogactwem roztoczańskich lasów, jego malowniczymi wioskami i miasteczkami. Nie brakuje tu również możliwości aktywnego wypoczynku – jak chociażby nad krasnobrodzkim zalewem.
VI Majówka Roztoczańska, odbędzie sie w Krasnobrodzie w dniach 01-04.05.2008r.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!