Imprezy i koncerty w Krasnobrodzie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Krasnobrodu

Miejscowość:
Tomaszów Lubelski
(ok. 19km od Krasnobrodu)
Miejsce imprezy:
Tomaszowski Dom Kultury

Krasnobród Aktualności

Polscy turyści od początku sierpnia mogą już aktywować i realizować swoje bony turystyczne. Jednorazowe wsparcie w wysokości 500 złotych przyznawane jest każdemu dziecku, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Bon turystyczny może zostać wykorzystany w wybranych obiektach do opłacenia miejsca noclegowego dla dziecka oraz wyjazdu na zorganizowaną imprezę turystyczną. Dzięki takiej pomocy wiele osób zyska możliwość wyjazdu na wymarzone rodzinne wakacje. Przed wyruszeniem w drogę należy sprawdzić, gdzie możecie w zrealizować bon turystyczny. Jeżeli planujecie wakacje w Krasnobrodzie, zajrzyjcie do poniżej. Tam znajdzie listę miejsce, w których wykorzystacie swój bon.
Roztocze należy do najpiękniejszych polskich regionów. Turyści zachwycają się naturalnym bogactwem roztoczańskich lasów, jego malowniczymi wioskami i miasteczkami. Nie brakuje tu również możliwości aktywnego wypoczynku – jak chociażby nad krasnobrodzkim zalewem.
VI Majówka Roztoczańska, odbędzie sie w Krasnobrodzie w dniach 01-04.05.2008r.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Krasnobrodzie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Krasnobrodzie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Krasnobrodzie lub okolicy to: Spektakl Komediowy "Miłosna Pułapka" w Tomaszowie Lubelskim.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej