Imprezy i koncerty w Krościenku nad Dunajcem

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Krościenko nad Dunajcem Aktualności

Pieniński Park Narodowy informuje o uszkodzeniu reliktowej sosny, która rośnie na szczycie Sokolicy. Od lat stanowi symbol tego miejsca, więc najnowsze informacje zostały przyjęte ze smutkiem, tym bardziej, że to nie pierwszy raz, gdy drzewo uległo częściowemu zniszczeniu.
Bon turystyczny to w ostatnim czasie popularna metoda płatności za wakacyjny pobyt w popularnych polskich miejscowościach. Od 1 sierpnia każda rodzina z dziećmi ma możliwość wykorzystania go jednorazowo do 31 marca 2022 roku. Co za tym idzie, śmiało możemy wybrać się w Pieniny do Krościenka nad Dunajcem. W tym artykule przedstawimy listę miejsc w Krościenku nad Dunajcem, w których przyjmowane są płatności bonem turystycznym.
Lato to najlepszy czas na podróże rowerowe. W Polsce nie brakuje ciekawych miejsc, które warto odwiedzić podczas takiej wyprawy. Jeśli jednak zastanawiacie się gdzie pojechać na wycieczkę - polecamy malownicze Pieniny!
W dniach 8 - 28 sierpnia br. w miejscowości Krościenko nad Dunajcem, w Pieninach odbędzie się I Letni Fetiwal Muzyki Organowej "Pieniny-Kultura-Sacrum". Wspaniała muzyka i artyście. Nie możecie tego przegapić!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej