Imprezy i koncerty w Krościenku nad Dunajcem Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Tarnów
Miejsce imprezy:
Wrotkarnia Tarnów
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Teatr Barakah
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kijów Centrum

Krościenko nad Dunajcem Aktualności

Na nadzwyczajny koncert zaprasza Fundacja Promocji Kultury i Sztuki ARS PRO ARTE wraz z Parafią Wszystkich Świętych do Krościenka n. Dunejcem w sobotę 11 sierpnia o godz. 19:00 do kościoła Chrystusa Dobrego Pasterza. Po raz pierwszy w historii Festiwalu usłyszymy muzykę klasyczną w połączeniu z elektroniką.
Pasjonaci górskich spacerów spotkają się w Krościenku nad Dunajcem. Wspólny, zimowy marsz wystartuje o godzinie 9:00 w sobote, 17 stycznia.
Zapraszamy na sylwester 2017/2018, który odbędzie się w Krościenku nad Dunajcem. Miejscem wydarzenia jest Karczma Stajkowa.
Zapraszamy na imprezę o nazwie Triada, czyli na największy etapowy górski bieg w Polsce. Wydarzenie potrwa w dniach 6-7 stycznia 2018.
Na pograniczu kultur to tytuł kolejnego koncertu, który w najbliższy sobotni wieczór (5 sierpnia) o godz. 19:00 rozpocznie się w kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Krościenku nad Dunajcem.
W sobotę 22 lipca rozpoczyna się w Krościenku n.D.  8. Letni Festiwal "Pieniny-Kultura-Sacrum". To już ósma edycja Letniego Festiwalu, jej dominantę będzie stanowiła muzyka organowa, która jednak ani na chwilę nie pozostanie osamotniona.
20 października odbył się wernisaż wystawy pt. „Nie-Pokój Nauczycielski”. Wydarzenie miało miejsce w Gminnym Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem. Podczas wystawy swoje prace prezentowali nauczyciele pracujący w gminie Krościenko nad Dunajcem. Ekspozycję obrazów można podziwiać do końca listopada.
Stowarzyszenie Artystów Pienińskich oraz Dyrekcja Zespołu Szkół i Placówek Krościenko nad Dunajcem serdecznie zapraszają do Restauracji „Klasycznej” na wernisaż wystawy artysty - Andrzeja Beliczyńskiego. Otwarcie wystawy nastąpi 5 listopada, o godzinie 16:00.
Z arcydziełami Haydna, Mozarta i zapomnianego warszawskiego kompozytora Jana Engela Orkiestra Akademii Beethovenowskiej wystąpi podczas kolejnej odsłony cyklu „Jeszcze polska muzyka...”. Koncert odbędzie się 20 sierpnia w Kościele pw. Dobrego Pasterza w Krościenku nad Dunajcem.
Przed nami siódma edycja Letniego Festiwalu „Pieniny-Kultura-Sacrum”. W jego ramach odbędzie się pięć koncertów, wszystkie w Krościenku nad Dunajcem. Cztery z nich odbędą się w kolejne soboty lipca i sierpnia, poczynając od 23 lipca w nowym kościele (godz. 19:00) zaś jeden w starym (w niedzielę 24 lipca o godz. 17:00). Przybędą nie tylko artyści z Polski, ale także z Mołdawii, Czech, Włoch, Austrii oraz z dalekiego Seulu w Korei Południowej.