Imprezy i koncerty w Krościenku nad Dunajcem Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Nowy Targ
Miejsce imprezy:
Miejscowość:
Obidowa
Miejsce imprezy:
Turbacz
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:

Krościenko nad Dunajcem Aktualności

Pieniński Park Narodowy informuje o uszkodzeniu reliktowej sosny, która rośnie na szczycie Sokolicy. Od lat stanowi symbol tego miejsca, więc najnowsze informacje zostały przyjęte ze smutkiem, tym bardziej, że to nie pierwszy raz, gdy drzewo uległo częściowemu zniszczeniu.
Bon turystyczny to w ostatnim czasie popularna metoda płatności za wakacyjny pobyt w popularnych polskich miejscowościach. Od 1 sierpnia każda rodzina z dziećmi ma możliwość wykorzystania go jednorazowo do 31 marca 2022 roku. Co za tym idzie, śmiało możemy wybrać się w Pieniny do Krościenka nad Dunajcem. W tym artykule przedstawimy listę miejsc w Krościenku nad Dunajcem, w których przyjmowane są płatności bonem turystycznym.
Na nadzwyczajny koncert zaprasza Fundacja Promocji Kultury i Sztuki ARS PRO ARTE wraz z Parafią Wszystkich Świętych do Krościenka n. Dunejcem w sobotę 11 sierpnia o godz. 19:00 do kościoła Chrystusa Dobrego Pasterza. Po raz pierwszy w historii Festiwalu usłyszymy muzykę klasyczną w połączeniu z elektroniką.
Pasjonaci górskich spacerów spotkają się w Krościenku nad Dunajcem. Wspólny, zimowy marsz wystartuje o godzinie 9:00 w sobote, 17 stycznia.
Zapraszamy na sylwester 2017/2018, który odbędzie się w Krościenku nad Dunajcem. Miejscem wydarzenia jest Karczma Stajkowa.
Zapraszamy na imprezę o nazwie Triada, czyli na największy etapowy górski bieg w Polsce. Wydarzenie potrwa w dniach 6-7 stycznia 2018.
Na pograniczu kultur to tytuł kolejnego koncertu, który w najbliższy sobotni wieczór (5 sierpnia) o godz. 19:00 rozpocznie się w kościele Chrystusa Dobrego Pasterza w Krościenku nad Dunajcem.
W sobotę 22 lipca rozpoczyna się w Krościenku n.D.  8. Letni Festiwal "Pieniny-Kultura-Sacrum". To już ósma edycja Letniego Festiwalu, jej dominantę będzie stanowiła muzyka organowa, która jednak ani na chwilę nie pozostanie osamotniona.
20 października odbył się wernisaż wystawy pt. „Nie-Pokój Nauczycielski”. Wydarzenie miało miejsce w Gminnym Centrum Kultury w Krościenku nad Dunajcem. Podczas wystawy swoje prace prezentowali nauczyciele pracujący w gminie Krościenko nad Dunajcem. Ekspozycję obrazów można podziwiać do końca listopada.
Stowarzyszenie Artystów Pienińskich oraz Dyrekcja Zespołu Szkół i Placówek Krościenko nad Dunajcem serdecznie zapraszają do Restauracji „Klasycznej” na wernisaż wystawy artysty - Andrzeja Beliczyńskiego. Otwarcie wystawy nastąpi 5 listopada, o godzinie 16:00.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej