Imprezy i koncerty w Kudowie-Zdroju Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski
Miejscowość:
Wrocław
Miejsce imprezy:
Teatr Polski

Kudowa-Zdrój Aktualności

Głównym celem bonu turystycznego 500+ jest wsparcie dla naszej rodzimej turystyki w czasie kryzysu. To także szansa dla wielu osób, aby w końcu udać się na wymarzone rodzinne wakacje. Wraz z początkiem sierpnia turyści mogą za pomocą bonu turystycznego opłacać miejsca noclegowe lub imprezy turystyczne organizowane dla dzieci. Wsparcie finansowe przysługuje każdemu dziecku, które nie ma jeszcze ukończonych 18 roku życia. Należy jednak pamiętać, że bon wykorzystać można jedynie na terenie naszego kraju w wyznaczonych do tego obiektach. Poniżej przedstawiamy listę miejsc w Kudowie-Zdroju, w których możesz zrealizować wakacyjny bon turystyczny.
Pierwszy zimowy wyścig Monteria FAT BIKE RACE Góry Stołowe odbędzie się w Kudowie-Zdroju 3 lutego (sobota) o godzinie 11:00.
Wspomoż akcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Weź udział w finałowej licytacji, która odbędzie się w Teatrze Zdrowjowym w Kudowie Zdroju.
Wszystkie dzieci w wieku od 6 do 10 lat zapraszamy do spędzenia ferii w Bibliotece Publicznej w Kudowie Zdroju. Wybierz się w magiczną podróż po niezwykłych krainach.
Baw się razem z kabaretem Łowcy.B w Teatrze Zdrojowym.
Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych odbędzie się 4 marca (niedziela) o godzinie 11:00. Wydarzenie to ma na celu upamiętnienie zołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego działającego w latach 1944 - 1963 w obrębie przedwojennych granic RP.
2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskie
Serdecznie zapraszamy na XXIX Bieg Homolan im. Józefa Duba 2017, który odbędzie sie 23 lipca w Kudowie - Zdroju. 
23 czercwa w Kudowie - Zdroju zostanie wystawiony spektakl Boeing Boeing. Już dziś serdecznie zapraszamy!
Zenon Laskowik w programie kabaretowym Spotkanie kolesiów już 2 czerwca w Kudowie Zdroju!