Imprezy i koncerty w Kwidzynie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Kwidzyn
Miejsce imprezy:
Winners Sport Bar
Miejscowość:
Kwidzyn
Miejsce imprezy:
Hala Widowiskowo Sportowa
Miejscowość:
Kwidzyn
Miejsce imprezy:
Kwidzyńskie Centrum Kultury

Kwidzyn Aktualności

Stand-up No Limits zaprasza na wyjątkowy wieczór. Wystąpią: Michał Pałubski i Jakub Poczęty.
"Telewizja kłamie" to wybuchowa mieszanka teatru i kabaretu. Cała prawda o kłamstwach telewizji w doborowej obsadzie.
Stand-up No Limits zaprasza na wieczór komediowy.
Po raz pierwszy w Kwidzynie ze swoim nowym programem „Zespół HAJSpergera” wystąpi Olka Szczęśniak.
"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Hej Kwidzyn!!! Winners Sports Bar Kwidzyn i ja, tzn Marcin Falkiewicz Mc Fala, zapraszamy na kolejny wieczór komediowy. Tym razem wystąpi dla Was Tomek Nowaczyk, a przed jego występem rozgrzeje Was Michał Bednarowicz. Zapraszamy!
Heja Kwidzyn!! W maju stand-up wraca do Winners baru. Ci goście nie zawiodą! Wystąpią dla Was Michał Kutek i Damian "Viking" Usewicz. Zgłoszenia na open mic zbiera Marcin Fala Falkiewicz Stand-up.
Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce, od przeszło trzech dekad prowadzony przez Krzysztofa Myszkowskiego - charyzmatycznego pieśniarza, kompozytora i autora o studenckim rodowodzie.
Kabaret Paranienormalni - zaprezentują paranienormalny humor w skeczach z nowego programu VIP Tour. Artystów zobaczymy m.in.: w skeczu "Kino" - komedii pomyłek prezentującej iście czeski humor, czy fenomenalnym "Porsche", gdzie z poczuciem dumy klasycznego Janusza, zmierzy się sprzedawca samochodów luksusowych. Nie zabraknie także scenek z życia codziennego czy krzywego zwierciadła dla relacji damsko-męskich.
Winners Sports Bar i Fala Mc zapraszają na drugą odsłonę wieczoru komediowego w Kwidzynie. Po rewelacyjnym wieczorze podczas otwarcia sceny, nie zamierzamy obniżać lotów. Dlatego wystąpią dla Was Jacek Stramik i Gaweł Feliga.