Imprezy i koncerty w Lądku-Zdroju

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Lądek-Zdrój Aktualności

Turyści, którzy szukają jeszcze niezadeptanych tras, powinni poznać pasmo Gór Złotych, będących częścią Sudetów Wschodnich. Ciągną się one na długości 55 kilometrów, zarówno po polskiej, jak i po czeskiej stronie granicy. Brak też ścisłego rozgraniczenia pomiędzy Górami Złotymi a Bialskimi.
Już po raz dziewiętnasty w Lądku-Zdroju odbędzie się Przegląd Filmów Górskich im. Andrzeja Zawady. Ta edycja będzie wyjątkowa, bo w tym roku swoją obecność potwierdziło wielu niezwykłych ludzi gór.
Nadchodząca zima niesie ze sobą wiele niespodzianek dla amatorów białego szaleństwa w Sudetach. Narciarze skorzystają na przykład z jednego karnetu umożliwiającego szusowanie na wszystkich stokach Ski Regionu Śnieżnik! I to nie wszystkie nowości przygotowane na zbliżający się sezon.
Za nami jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez roku! W niedzielę zakończyła się 18. edycja Przeglądu Filmów Górskich im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju. W programie nie zabrakło spotkań ze znanymi ludźmi gór – Denisem Urubko, Simone Moro, Frederkiem Strängiem, Krzysztofem Wielickim czy Adamem Bieleckim.
Przed nami XVIII Przegląd Filmów Górskich im. Andrzeja Zawady w Lądku-Zdroju, najstarsza tego typu impreza w kraju! Przez cztery wrześniowe dni będzie można spotkać gwiazdy himalaizmu, reżyserów filmów górskich, autorów przewodników oraz obiecujących wspinaczy. Zobaczcie co jeszcze czeka uczestników tej prestiżowej imprezy.
Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich filmowców - w tym również amatorów! Jest jeszcze możliwość zgłoszenia swojej produkcji na wrześniowy osiemnasty Przegląd Filmów Górskich w Lądku-Zdroju. Tej okazji nie można przegapić
Przegląd Filmów Górskich im. Andrzeja Zawady w Lądku Zdroju to największa górska impreza w całym kraju. Tegoroczna edycja to już siedemnaste spotkanie wszystkich miłośników gór, przyrody oraz sportów ekstremalnych.
W Lądku Zdroju rusza XV edycja Przeglądu Filmów Górskich. Impreza ta nosi imię Andrzeja Zawady – polskiego himalaisty i twórcy filmowego. Tegoroczny festiwal odbędzie się w dniach od 17 do 19. września, w obiektach uzdrowiskowych Lądka Zdroju.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej