Imprezy i koncerty w Lesznie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Leszno
Miejsce imprezy:
Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej
Miejscowość:
Leszno
Miejsce imprezy:
Miejski Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Leszno
Miejsce imprezy:
Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej
Miejscowość:
Leszno
Miejsce imprezy:
Aula Wyższej Szkoły Humanistycznej

Leszno Aktualności

Cudowna muzyka, przepiękne głosy, wspaniali instrumentaliści i wyjątkowy klimat - to wszystko już wkrótce na scenie Miejskiego Ośrodka Kultury w Lesznie! Nie może tam Państwa zabraknąć!
Podczas galowego wieczoru, zabrzmią największe przeboje króla walca - Johanna Straussa, a także innych kompozytorów związanych z muzycznym Wiedniem.
Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.
Kabaret tworzą Adrianna Borek, Kamil Piróg i Tomasz Marciniak.
Kochanie, wróciłem - ośmioosobowy spektakl komediowy w gwiazdorskiej obsadzie - warszawski Teatr Komedia 30 listopada w Lesznie!
"LIVE czyli życie na żywo" to niesamowita podróż przez los filaru kabaretu Ani Mru Mru - Michała Wójcika, przedstawiona  w sposób niezwykle śmieszny i nowatorski.
Zapraszamy na koncert Edyty Geppert w ramach jubileuszowej trasy koncertowej z okazji 35-lecia działalności artystycznej.
"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.
„Pikantni” - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.