Imprezy i koncerty w Leżajsku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Rymanów
Miejsce imprezy:
Zajazd "Jaś Wędrowniczek"

Leżajsk Aktualności

Teresa Werner  to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway.
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem?
Eleni - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek - urodziła się w 1956 roku w Bielawie koło Wrocławia. Z muzyka zetknęła się się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych.
Wyjątkowa Gala Operowo-Operetkowa w wykonaniu znakomitych artystów Grupy Operowej Sonori Ensemble to przebojowy koncert, podczas którego zabrzmią czardasze, walce, toasty, miłosne arie i duety, sceny operowe i operetkowe, a także standardy jazzowe, pieśni neapolitańskie i popularne piosenki.
Festiwal zorganizowany przez Miejskim Centrum Kultury odbędzie się na przełomie Września i Października. W programie festiwalu między innymi: Występ Orkiestry Garnizonu WP Rzeszów Kiermasz z wyrobami rękodzieła ludowego Zwiedzanie wystaw: rzeźby w korzeniu i fotografii piknik myśliwski koncert zespołu VOX uroczyste polowanie Więcej informacji na temat imprezy oraz jej szczegółowy program nastronie:  http://www.mck.lezajski.net