Imprezy i koncerty w Lubiatowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Ergo Arena
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Ergo Arena
Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Amfiteatr Tarasów przy Aquaparku

Lubiatowo Aktualności

Rzędy kolorowych parawanów to bardzo charakterystyczny widok, który niezmiennie kojarzy się z polskimi plażami. Nie brakuje jednak osób, szukających spokojniejszych miejsc, gdzie można swobodnie korzystać zarówno z morskich, jak i słonecznych kąpieli. Jednym z nich jest zaciszne Lubiatowo!
Wraz z początkiem sierpnia polscy turyści mogą aktywować i realizować bon turystyczny. Jego głównym celem jest wspieranie rodzin oraz krajowej branży turystycznej w czasie kryzysu. Wsparcie finansowe w wysokości 500 złotych przysługuje każdemu dziecku w rodzinie, które nie ukończyło jeszcze 18 roku życia. Opiekunowie za pomocą bonu mogą opłacić pobyt dziecka w obiekcie noclegowym lub wyjazd na zorganizowaną imprezę turystyczną. Przed rozpoczęciem planowania wyjazdu warto zajrzeć na listę obiektów, które przyjmują płatność bonem. Jeżeli wybieracie się na wakacje do Lubiatowa, koniecznie sprawdźcie miejsca, gdzie możecie użyć banu turystycznego.
Już po raz piąty wolontariusze Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko” organizują Piknik Integracyjny „Spotkajmy się w Lubiatowie” na terenie Warsztatu Terapii Zajęciowej przy ul. Spacerowej 38. Zapraszamy w sobotę, 5 sierpnia od godziny 11:00 do 15:00. Podczas wydarzenia zaplanowanych jest wiele atrakcji zarówno dla dzieci, jak i osób dorosłych.
Spotkajmy się na plaży i wybudujmy wspólnie najwyższą budowlę z piasku - zachęcają organizatorzy Plażowych Mistrzostw Budowniczych . Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 16 lipca w Lubiatowie.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej