Imprezy i koncerty w Malborku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Malbork
Miejsce imprezy:
Aula Szkoły Podstawowej nr 5

Imprezy w okolicy Malborka

Miejscowość:
Tczew
(ok. 18km od Malborka)
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury i Sztuki
Miejscowość:
Tczew
(ok. 18km od Malborka)
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury i Sztuki

Malbork Aktualności

"Żywot Mariana" - to najnowsze dzieło Kabaretu Neo-Nówka. Po sukcesie programu "Kazik Sam w domu" Neo-Nówka kontynuuje podróż w głąb duszy Polaka.
Wspólne przedsięwzięcie warszawskiego Traces to Nowhere i olsztyńskiego Defying, pod nazwą The Solarsoid Tour rozpocznie się jesienią. To granica rejestrów, duszna atmosfera i żar korony słonecznej płynący z głośników.
Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. "Szalone Nożyczki" - utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!
Najlepsi słowaccy kaskaderzy i ich wielkie maszyny już 26 sierpnia w Malborku!
Stand-up Polska nad morzem to nowy projekt w ramach, którego w lipcu 2018 odwiedzamy największe kurorty nad Bałtykiem. Już 16 lipca spotkamy się w malborskim klubie Alternatywa
Na występ Wojtka Fiedorczuka i Maćka Adamczyka zapraszamy do Klubu Alternatywa w Malborku. Wydarzenie odbędzie się 17 maja.
Koncert Ted Nemeth odbędzie się 20 kwietnia o godzinie 20:00 w Klubie Dołek w Malborku.
Podczas koncertu zespołu Vader świętować będziemy 25-lecie twórczości grupy. Na wydarzenie zapraszamy 14 kwietnia (sobota) o godzinie 19:30 do Makul@tury.
Kolejna edycja zawodów Castle Triathlon w Malborku odbędzie się w dniach 8-9 września. Zapraszamy  do największej twierdzy w Europie - Zamku w Malborku. Start od godziny 9:00.
19 edycja wielkiego Oblężenia Malborka odbędzie się w dniach 20 - 22 lipca. Impreza nawiązuje do wydarzeń, które rozegrały sięw 1410 roku w Malborskim Zamku.