Imprezy i koncerty w Malborku Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Sopot
Miejsce imprezy:
Opera Leśna
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Salon Empik Galeria Bałtycka
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Salon Empik Galeria Bałtycka
Miejscowość:
Gdańsk
Miejsce imprezy:
Salon Empik Galeria Bałtycka

Malbork Aktualności

2 września w wielu miastach w Polsce już po raz szósty odbędzie się akcja Narodowego Czytania. Tegoroczną lekturą będzie Wesele Stanisława Wyspiańskiego. Serdecznie zapraszamy do wspólnego czytania!
Czy Zamek może mieć coś wspólnego z miłością i świętem zakochanych? Przekonajcie się sami odiwedzając 11 lutego Muzeum Zamowe w Malborku!
Wspaniała muzyka i doskonałe koncerty! Zapraszamy na występ zespołu Cochise, który odbędzie się 18 lutego o godz. 20:30 w Klubie Alternatywa w Malborku.
Katarzyna Piasecka w solowym programie stand-up comedy "BEZ FILTRA" wystąpi 15 lutego o godz. 19:00 w Malborku. Zapraszamy!
Koncert  Rock Rebelia - Cochise & Szerwony Abodus odbędzie się 18 lutego o godz. 20:30 w Klubie Alternatywa w Malborku! Serdecznie zapraszamy!
4 marca 2017 roku w auli im Leopolda Cieplaka, w I Liceum Ogólnokształcącym, odbędzie się występ znanego i uwielbianego przez widzów w całej Polsce Kabaretu HRABI. Kabaret wystąpi w programie "Tak, że o". Serdecznie zapraszamy!
Koncert Trzech Tenorów odbędzie się 14 lutego 2017 roku o godzinie 18:00 w sali Ośrodka Konferencyjnego Karwan Muzeum Zamkowego w Malborku. Serdecznie zapraszamy!
28 stycznia o godz. 20:00 w Klubie Alternatywa w Malborku wystąpi zespoł Pieniądze oraz Chałturka! Już dziś zapraszamy na koncert!
26 stycznia o godz. 20:00 w Klubie Alternatywa w Malborku wystąpi Skye Steele! Już dziś zapraszamy na koncert!
Centrum Kultury i Edukacji Szkoła Łacińska w Malborku serdecznie zaprasza wszystkie chętne dzieci i młodzież do skorzystania z bogatej oferty zajęć przygotowanych z okazji zbliżających się ferii. Zapraszamy w dniach 16 -27 stycznia.