Imprezy i koncerty w Międzygórzu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Międzygórze Aktualności

Międzygórze to niewielka wieś zlokalizowana w Sudetach Wschodnich. W pobliżu przepływa Bystrzyca Kłodzka , a sama miejscowość jest malowniczo usytuowana u podnóża Śnieżnika .
Masyw Śnieżnika to najwyższe pasmo górskie w Sudetach Wschodnich i zarazem jedno z najpiękniejszych miejsc w południowej Polsce i w całym województwie dolnośląskim. Nic więc dziwnego, że co roku w okolice te ruszają liczni turyści spragnieni pięknych, górskich widoków i odpoczynku od gwaru i zgiełku wielkich miast, poszukujący atrakcyjnych miejsc , które warto zobaczyć w sudeckich okolicach.
Międzygórze to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Malownicze krajobrazy, zabytkowe wille, liczne atrakcje przyrodnicze oraz wspaniały klimat. Tu zwyczajnie nie można się nudzić! Bez względu na porę roku, do Międzygórza po prostu warto przyjechać, choćby na chwilę.
Gdzie w Międzygórzu znajdziemy najlepszy nocleg? Wiedzą to turyści, którzy wypoczywali w tej miejscowości. Niżej przedstawiamy ich rekomendacje.
19. czerwca Międzygórze po raz trzeci będzie gospodarzem MTB Marathon. W duchu sportowej rywalizacji na maraton przybędą liczni śmiałkowie, którzy stawią wyzwanie tegorocznej trasie prowadzącej  na najwyższy szczyt tej imprezy  - oczywiście mowa jest o Schronisku  pod Śnieżnikiem.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej