Imprezy i koncerty w Międzyrzeczu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Międzyrzecz
Miejsce imprezy:
Międzyrzecki Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Międzyrzecz
Miejsce imprezy:
Międzyrzecki Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Międzyrzecz
Miejsce imprezy:
Międzyrzecki Ośrodek Kultury

Międzyrzecz Aktualności

Wielka Gala Johann Strauss Show - Orchestra & Soliści & Ballet.
"Jezioro łabędzie" to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata.
Wąsik  - spektakl komediowy Wąsik, ach, ten wąsik... Potrafi sporo namieszać!
Zamiast do gabinetu zapraszamy do teatru na Cudowną Terapię! Na spektakl o przewrotnych losach małżeństwa, które decyduje się na terapię u psychoterapeuty.
Zespół Artystyczny Don Vasyl i Roma powstał w 1987 roku. "Roma", ponieważ trzon zespołu stanowią członkowie legendarnej grupy Roma, która mogła poszczycić się licznymi tournee po całym świecie, w tym koncerty w siedzibie ONZ w Nowym Jorku oraz w słynnej "Paryskiej Olimpii".
Podczas Noworocznego Koncertu Wiedeńskiego w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.
Międzyrzecki Ośrodek Kultury - Bernard Dornowski ex Czerwone Gitary
„Dziadek do orzechów” to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Widowisko na najwyższym światowym poziomie artystycznym zapewnia fenomenalny zespół tancerzy Royal Lviv Ballet.
„Kiedy kota nie ma...” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.
Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone Nożyczki” – utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Międzyrzeczu

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Międzyrzeczu?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Międzyrzeczu lub okolicy to: Royal Lviv Ballet w MOK w Międzyrzeczu: „Jezioro łabędzie”, Spektakl "Wąsik" w Międzyrzeczu.