Imprezy i koncerty w Międzyrzeczu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Międzyrzecz
Miejsce imprezy:
Międzyrzecki Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Międzyrzecz
Miejsce imprezy:
Międzyrzecki Ośrodek Kultury

Imprezy w okolicy Międzyrzecza

Miejscowość:
Skwierzyna
(ok. 19km od Międzyrzecza)
Miejsce imprezy:
Skwierzyński Ośrodek Kultury

Międzyrzecz Aktualności

Podczas Noworocznego Koncertu Wiedeńskiego w Filharmonii Sudeckiej w Wałbrzychu usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady.
Międzyrzecki Ośrodek Kultury - Bernard Dornowski ex Czerwone Gitary
„Dziadek do orzechów” to największy fenomen sztuki baletowej, który już od ponad stu lat niezmiennie zachwyca publiczność całego świata. Widowisko na najwyższym światowym poziomie artystycznym zapewnia fenomenalny zespół tancerzy Royal Lviv Ballet.
„Kiedy kota nie ma...” istnieje szansa, że pojawi się w najmniej oczekiwanym momencie! A wtedy bieg komicznych wydarzeń w tej znakomitej brytyjskiej komedii sytuacyjnej, może nabrać zawrotnego tempa, a rozbawienie Widzów całkowicie wymknąć się spod kontroli.
Punktem wyjścia jest kultowy i uwielbiany scenariusz pt. „Szalone Nożyczki” – utwór cieszy się powodzeniem w najlepszych teatrach komediowych świata już od ponad 50-ciu lat!
Podczas noworocznej gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
"To się nadaje do kabaretu"- najnowszy program Kabaretu SMILE.
Weekend z R. "A Surfeit of Lovers". Mistrzowska farsa Robina Hawdona pełna znakomitych kreacji.
Stare Dobre Małżeństwo to najbardziej rozpoznawalny zespół z kręgu piosenki poetyckiej i ballady folkowej w Polsce