Imprezy i koncerty w Międzywodziu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Chłopy
Miejsce imprezy:
Skarbnica Wioski rybackiej w Chłopach
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Kino Kryterium
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Kino Kryterium

Międzywodzie Aktualności

Planujesz wypoczynek w Międzywodziu? Jeśli chcesz wykorzystać tam bon turystyczny, zobacz listę obiektów, w których możesz go zrealizować.
Bon turystyczny pozwala polskim rodzinom zaplanować wymarzony wyjazd. Być może właśnie dzięki temu wiele osób zdecyduje się na pobyt nad morzem. Miejscowością, którą warto polecić, jest Międzywodzie – spokojne letnisko, zlokalizowane we wschodniej części wyspy Wolin. Niżej znajduje się lista obiektów noclegowych w Międzywodziu, które przyjmują płatności bonem turystycznym.
Spotkajmy się na plaży i wybudujmy wspólnie najwyższą budowlę z piasku - zachęcają organizatorzy Plażowych Mistrzostw Budowniczych . Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 11 lipca w Międzywodziu. 
Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do udziału w imprezie pt. Morze Kolorów , która odbędzie się 6 sierpnia, w Międzywodziu. Podczas tego dnia, plaża zamieni się w wielką tęczową chmurę.
Zapraszamy na cykliczną imprezę pt. Plażowe Mistrzostwa Budowniczych w Międzywodziu. Wydarzenie zaplanowano na 11 lipca. Miejscem imprezy jest plaża przy ulicy Wojska Polskiego. 
Międzywodzie to wspaniała letniskowa miejscowość, której główną atrakcją jest plaża. Zobaczcie sami, dlaczego warto tam pojechać w wakacje!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej