Imprezy i koncerty w Międzywodziu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Szczecin
Miejsce imprezy:
Event Arena

Międzywodzie Aktualności

Bon turystyczny pozwala polskim rodzinom zaplanować wymarzony wyjazd. Być może właśnie dzięki temu wiele osób zdecyduje się na pobyt nad morzem. Miejscowością, którą warto polecić, jest Międzywodzie – spokojne letnisko, zlokalizowane we wschodniej części wyspy Wolin. Niżej znajduje się lista obiektów noclegowych w Międzywodziu, które przyjmują płatności bonem turystycznym.
Wraz z początkiem sierpnia turyści zyskali możliwość aktywowania oraz realizowania bonu turystycznego. Celem programu jest wspieranie krajowej branży turystycznej, a także pomoc dla polskich rodzin. Dzięki dofinansowaniu w wysokości 500 złotych przyznawanemu na każde dziecko, wiele rodzin będzie mogło w końcu pozwolić sobie na prawdziwe wakacje. Przed wyruszeniem na rodzinny urlop warto jednak pamiętać, że bon można zrealizować jedynie na terenie naszego kraju w odpowiednich obiektach noclegowych. W których miejscach w Międzywodziu możecie płacić bonem turystycznym? Sprawdźcie listę poniżej.
Spotkajmy się na plaży i wybudujmy wspólnie najwyższą budowlę z piasku - zachęcają organizatorzy Plażowych Mistrzostw Budowniczych . Ile metrów będą mieć największe budowle z piasku? Przekonajcie się sami już 11 lipca w Międzywodziu. 
Zapraszamy serdecznie wszystkich zainteresowanych do udziału w imprezie pt. Morze Kolorów , która odbędzie się 6 sierpnia, w Międzywodziu. Podczas tego dnia, plaża zamieni się w wielką tęczową chmurę.
Zapraszamy na cykliczną imprezę pt. Plażowe Mistrzostwa Budowniczych w Międzywodziu. Wydarzenie zaplanowano na 11 lipca. Miejscem imprezy jest plaża przy ulicy Wojska Polskiego. 
Międzywodzie to wspaniała letniskowa miejscowość, której główną atrakcją jest plaża. Zobaczcie sami, dlaczego warto tam pojechać w wakacje!