Imprezy i koncerty w Mikołowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Mikołów
Miejsce imprezy:
Miejski Dom Kultury w Mikołowie

Imprezy w okolicy Mikołowa

Miejscowość:
Katowice
(ok. 15km od Mikołowa)
Miejsce imprezy:
Teatr Żelazny
Miejscowość:
Tychy
(ok. 9km od Mikołowa)
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach
Miejscowość:
Katowice
(ok. 15km od Mikołowa)
Miejsce imprezy:
Klub Królestwo

Mikołów Aktualności

Prowadzenie: Piotr Guma Gumulec - Komik. Artysta kabaretowy. Konferansjer. Dziennikarz. I co tylko mi przyjdzie do głowy. Pracuje w Polsacie, gra w Kabarecie Chyba, laureaci większości konkursów kabaretowych w Polsce.
TSA w natarciu!!! Sześciu facetów, którzy swój bunt postanowili wyrazić nie tylko poprzez noszenie długich włosów, które w peerelowskiej Polsce nie były mile widziane, ale również poprzez muzykę jaką komponowali i grali.
To nie żart! "Bardzo mi przykro, BUBY już nie będzie" , to najnowszy program Michała Pałubskiego !
Closterkeller to czołowy przedstawiciel nurtu tzw. "klimatycznego" rocka, okrzyknięty mianem kultowej formacji na polskiej scenie muzycznej, którego liderką jest Anja Orthodox - jedna z czołowych, polskich wokalistek rockowych, obdarzona charakterystycznym głosem i charyzmą. Muzyka grupy jest bardzo zróżnicowana; od chorych, zimnofalowych brzmień, poprzez flirt z ciężkim metalem, aż do nieco "zakręconego" pop-rocka, a mocne akcenty stanowią monumentalne gotyckie kompozycje.
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem? Każde z nich radzi sobie z tym na swój sposób.
Christina Martin  na trasie w Polsce! To piosenkarka z Kanady, która porusza się na granicy gatunków takich jak folk, pop, country i rock.
Łowcy. B to jeden z bardziej znanych kabaretów na polskiej scenie. Od 2003 roku rozbawiają widzów swoim niepowtarzalnym podejściem do humoru. Zdobywcy wszystkich najważniejszych nagród w tej branży. Twórcy i współtwórcy kabaretowych programów telewizyjnych. Przez lata utożsamiani z charakterystycznymi sweterkami, wyjątkową sceniczną odwagą i ogromną sympatią, jaką budzą pośród widzów.
Członkowie zespołu: Andrzej Tabor - dr Grzegorz "Gabi" Gruca - gb Sierściu - voc Jacek Szwed - g Arkadiusz Kluczewski - g
Pojedynek Stand-up czyli testy nowego materiału. Impreza, która się już nigdy nie powtórzy, 5 komików na scenie i nowe świeże teksty. Każdy daje jeden temat, na który wszyscy muszą przygotować premierowy materiał stand-up.
Thannos [ Grecja / singer - songwriter ] Mikołów - Herbateka - ul. Głogowa 31 sobota, 11 stycznia 2020, godz. 20.00 Bilety - 20 zł

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Mikołowie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Mikołowie?
Jakie ciekawe wydarzenia czekają nas w Październiku w Mikołowie?
W Październiku w Mikołowie polecamy wydarzenia: Spektakl „Kobieta idealna” w Miejskim Domu Kultury w Mikołowie.