Imprezy i koncerty w Miłomłynie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Giżycko
Miejsce imprezy:
Ekomarina Giżycko

Miłomłyn Aktualności

Chociaż stare porzekadło mówi, że kochanego ciała nigdy za wiele, to są takie miejsca, gdzie zapas zbędnego tłuszczyku nie jest powodem do radości. Oponka na brzuchu, nadmiary na udach, to wszystko do niedawna zakryte ubraniem, jest teraz widoczne. Sposób na to ma Hotel Miłomłyn Zdrój - Specjalista Zdrowego Stylu Życia!
UWAGA! Ogłaszamy wyniki konkursu dla Fanów serwisu Nocowanie.pl.
Osoby, które szukają kameralnego hotelu Spa na Mazurach na pewno będą urzeczone atmosferą Hotelu Miłomłyn Zdrój. Tym co wyróżnia to miejsce jest kompleks Aqua Masuria z basenem, sauną, łaźnią parową oraz jacuzzi, gdzie łatwo można się zrelaksować i wypocząć.
W niedzielę 16 września odbędzie się jesienna edycja imprezy "Nordic Miłomłyn Cup 2012". Zapraszamy na spacer po ubarwionych jesiennymi kolorami mazurskich lasach.
Uwaga! Ogłaszamy wyniki naszego konkursu! Dziękujemy za bardzo duże zainteresowanie i nadesłane zgłoszenia. Wybór był trudny, dlatego postanowiliśmy przyznać dwie dodatkowe nagrody.
Ogłaszamy wyniki letniego konkursu serwisów Spa24.pl i Nocowanie.pl, w którym można było wygrać voucher na pobyt dla dwóch osób w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality!
Wiosną zapraszamy do Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical Spa & Vitality, gdzie na gości czeka wiele atrakcji. Jedną z nich jest rodzinna impreza Nordic Miłomłyn Cup 2012, która odbędzie się 28 kwietnia 2012. Impreza to prawdziwe wyzwanie dla odważnych, gdyż uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 10 kilometrów, wiodący pośród malowniczych mazurskich lasów.
Uwaga! Ogłaszamy WYNIKI KONKURSU! Jest nam miło poinformować, że nagrodę główną, tzn. dwuosobowy voucher na 3-dniowy pobyt w Hotelu Miłomłyn Zdrój Medical SPA & Vitality zdobywa Pani Ewa P.   Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie i życzymy wytrwałości w swoich postanowieniach!

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej