Imprezy i koncerty w Muszynie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub STUDIO
Miejscowość:
Zakopane
Miejsce imprezy:
Willa Czerwony Dwór
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kino Kijów - Centrum

Muszyna Aktualności

Kwitnące krokusy zobaczysz nie tylko w Tatrach. Krokusowa łąka niebawem stanie się jedną z wiosennych atrakcji Muszyny! Pojawiły się już pierwsze kwiaty, co jest znakiem, że o zimie możemy zapomnieć na dobre.
Festiwal zostanie zainaugurowany premierą baśni muzycznej, inspirowanej bogactwem wód mineralnych Ziemi Muszyńskiej. „W krainie żywej wody” przedstawi grupa Mussina.
Lachersi to zespół doceniony zarówno przez profesjonale jury, jak i wielomilionową publiczność, dzięki czemu doszedł do finału piątej edycji programu „Must Be The Music”.
Kapela Ciupaga to finaliści programu „Mam Talent”. Wielką zaletą wszystkich członków kapeli jest żywiołowe i radosne przekazywanie muzyki, które udziela się słuchaczom.
Kabaret Młodych Panów to jedna z najpopularniejszych formacji na polskiej scenie kabaretowej. Artyści pojawią się na Festiwalu Wód Mineralnych. Zapraszamy.
Festiwal Wód Mineralnych to największa letnia impreza plenerowa w Muszynie. Organizatorzy zdradzają, kto wystąpi w miejskim amfiteatrze.
W najbliższą niedzielę na Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla odbędą się bezpłatne testy nart marki Vӧlkl w ramach Vӧlkl Winter Tour.
Zapraszamy na pobyt sylwestrowy w Uzdrowisku Muszyna nad Popradem. W ramach oferty, organizatorzy zapewniają Gościom wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji, zakwaterowanie w komfortowych pokojach i apartamentach, kulig z pochodniami i zaprzęgami konnymi, a także ognisko przy obiekcie z kapelą regionalną.
W naszym nowym rankingu najchętniej rekomendowanych przez turystów obiektów przyszedł czas na Muszynę. Zobacz noclegi, które ujęły serca innych gości – być może ty również znajdziesz wśród nich miejsce dla siebie.
W sobotę, czyli 23 września będzie można przyjechać pociągiem retro do Muszyny gdzie na turystów i gości będzie czekał Jarmark Muszyński. Nie zabraknie dobrego jadała i rękodzieła, a także pokazów rycerskich i łuczniczych. Imprezę zwieńczy koncert zespołu Lachersi.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej