Imprezy i koncerty w Muszynie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Kościół Rektoralny Przemieniania Pańskiego
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Strefa
Miejscowość:
Kraków
Miejsce imprezy:
Klub Strefa
Miejscowość:
Olkusz
Miejsce imprezy:
Pub Cho No Tu

Muszyna Aktualności

Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury zaprasza na koncert zespołu Piramidy!
Organizatorzy zapraszają do Muzeum Regionalnego Państwa Muszyńskiego na wystawę fotografii wykonanych w technice chromianowo-proszkowej.
Towarzystwo Miłośników Ziemi Muszyńskiej zaprasza na 23. edycję koncertu Muszyńskie Podzamkowe Śpiewanie, zatytułowanego „Nie było miejsca dla Ciebie...”
Festiwal zostanie zainaugurowany premierą baśni muzycznej, inspirowanej bogactwem wód mineralnych Ziemi Muszyńskiej. „W krainie żywej wody” przedstawi grupa Mussina.
Lachersi to zespół doceniony zarówno przez profesjonale jury, jak i wielomilionową publiczność, dzięki czemu doszedł do finału piątej edycji programu „Must Be The Music”.
Kapela Ciupaga to finaliści programu „Mam Talent”. Wielką zaletą wszystkich członków kapeli jest żywiołowe i radosne przekazywanie muzyki, które udziela się słuchaczom.
Kabaret Młodych Panów to jedna z najpopularniejszych formacji na polskiej scenie kabaretowej. Artyści pojawią się na Festiwalu Wód Mineralnych. Zapraszamy.
Festiwal Wód Mineralnych to największa letnia impreza plenerowa w Muszynie. Organizatorzy zdradzają, kto wystąpi w miejskim amfiteatrze.
W najbliższą niedzielę na Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla odbędą się bezpłatne testy nart marki Vӧlkl w ramach Vӧlkl Winter Tour.
Zapraszamy na pobyt sylwestrowy w Uzdrowisku Muszyna nad Popradem. W ramach oferty, organizatorzy zapewniają Gościom wyżywienie w postaci śniadań i obiadokolacji, zakwaterowanie w komfortowych pokojach i apartamentach, kulig z pochodniami i zaprzęgami konnymi, a także ognisko przy obiekcie z kapelą regionalną.