Imprezy i koncerty w Muszynie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Muszyna Aktualności

Kwitnące krokusy zobaczysz nie tylko w Tatrach. Krokusowa łąka niebawem stanie się jedną z wiosennych atrakcji Muszyny! Pojawiły się już pierwsze kwiaty, co jest znakiem, że o zimie możemy zapomnieć na dobre.
W naszym nowym rankingu najchętniej rekomendowanych przez turystów obiektów przyszedł czas na Muszynę. Zobacz noclegi, które ujęły serca innych gości – być może ty również znajdziesz wśród nich miejsce dla siebie.
Muszyna to miejscowość pełna zabytków i atrakcji turystycznych. Liczne źródła wód mineralnych oraz sanatoria sprawiają, że Muszyna staje się coraz częściej odwiedzanym uzdrowiskiem w Polsce. Sprawdźcie, które obiekty noclegowe turyści polecają najczęściej.
Muszyna to jedno z tych urokliwych polskich miasteczek, w których można zakochać się od pierwszego wejrzenia – szczególnie gdy wiosną budzi się z zimowego snu. Oglądając nasze zdjęcia przekonacie, że nie mijamy się z prawdą!
Muszyna jest niezwykle malowniczym miasteczkiem które turyści za każdym razem odkrywają na nowo. Latem zachwyca kolorami, natomiast zimą zadziwia spokojną bielą krajobrazów. Właśnie to spokojniejsze oblicze Muszyny możecie zobaczyć w naszej fotogalerii.
Szusowanie na nartach przez cały rok? Wiele wskazuje, że będzie to niedługo możliwe w Muszynie. Władze tego miasta chcą wybudować całoroczny stok narciarski!
Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników muzyki klubowej oraz dobrej zabawy w świetnym towarzystwie na Dj's Festival Muszyna 2012, który odbędzie się 28 stycznia w Muszynie. Nie zabraknie dobrej muzyki oraz gorącej atmosfery!
Zbliżają się Andrzejki. Czy masz już plany jak spędzisz tegoroczną zabawę andrzejkową? Jeśli nie to mamy przyjemność zaprosić Cię na fantastyczne Diamentowe Andrzejki, które odbędą się 29 listopada 2011 roku na Rynku w Muszynie.
Zapraszamy na POBYT ŚWIĄTECZNY I SYLWESTRA 2009/2010 do Muszyny ! Dlaczego właśnie tam? Otóż, Muszyna jest niezwykle piękną, małą miejscowością uzdrowiskową, malowniczo usytuowaną nad rzeką Poprad oraz mniejszymi jej dopływami: Muszynką i Szczawnikiem.
Muzeum to mieści się w dworskim zajeździe, który kiedyś wchodził w skład podzamkowego zespołu dworskiego. Nie bez powodu zatem potocznie nazywa się to muzeum - ,,Zajazdem” . Pochodzi z XIX w. Do lat 30 XX. istniała tam również karczma, która została później zburzona.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!