Imprezy i koncerty w Mysłowicach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Mysłowice

Miejscowość:
Tychy
(ok. 17km od Mysłowice)
Miejsce imprezy:
Teatr Mały w Tychach
Miejscowość:
Katowice
(ok. 12km od Mysłowice)
Miejsce imprezy:
Katowicki Spodek

Mysłowice Aktualności

Wszystkich fanów nowych technologii, amatorów wieczornych spacerów, kolekcjonerów niezapomnianych wrażeń oraz pasjonatów rozrywki serdecznie zapraszamy do Parku Światła na multimedialny spacer!
Zapraszamy na listopadowe Kino Rodzinne w MOK Brzezince. Tym razem to propozycja w klimacie Halloween!
Najstraszniejszy dzień roku zbliża się wielkimi krokami! Przygotowaliśmy zatem coś dla fanów mrocznego gatunku – horroru. Premierowo, wyświetlać będziemy hiszpański film Numer 32 – horror, w którym poznajemy pewną rodzinę, podejrzewającą, że ich nowy dom, może być nawiedzony przez złe duchy… Warto dodać, że film inspirowany jest prawdziwymi zdarzeniami, które miały miejsce w Hiszpanii w latach 70. Niezwykle straszliwa pozycja filmowa!
Akademia Dobrego Filmu działająca w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. Andrzeja Nardellego zaprasza w czwartek 29 października br. na kolejne spotkanie.
Zapraszamy 25 października na monodramat Sebastiana Cybulskiego pt. "Pewniak" w Mysłowickim Domu Kultury.
Zapraszamy do Mysłowic na koncert artysty Jacka Silskiego, który wystąpi 21 lutego 2021 r., o godzinie 16:00, w Mysłowickim Ośrodku Kultury.
Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną projekcję filmową z cyklu Kino Rodzinne.
Po przerwie spowodowanej ograniczeniami związanymi z pandemią Koronawirusa, do Mysłowickiego Ośrodka Kultury wracają wydarzenia muzyczne. Jednym z pierwszych koncertów będzie Strauss Koncert, który odbędzie się 26 maja w MOK-u przy ul. Grunwaldzkiej 7.
Pierwszy w tym sezonie spektakl z cyklu „Teatralna Niedziela” przed nami! Tym razem zapraszamy na spektakl „Co modna pani wiedzieć powinna” w wykonaniu Katarzyny Kołeczek.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Mysłowicach

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Mysłowicach?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Mysłowicach lub okolicy to: Fabularyzowany koncert Anna & Anna w Teatrze Małym w Tychach, Koncert Rockowe Kobiety w Spodku w Katowicach.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej