Imprezy i koncerty Mysłowice Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Mysłowice
Miejsce imprezy:
MOK, ul. Grunwaldzka 7
Miejscowość:
Mysłowice
Miejsce imprezy:
Mysłowicki Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Mysłowice
Miejsce imprezy:
Mysłowicki Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Mysłowice
Miejsce imprezy:
Mysłowicki Ośrodek Kultury

Mysłowice Aktualności

Tym razem mamy dla Was propozycję wieczoru z kolejnym gatunkiem muzycznym. Na scenie Mysłowickiego Ośrodka Kultury swoje przeboje zaprezentuje Piotr Herdzina .
Greta i Albert, małżeństwo aktorów wiedzie szalone życie walcząc o swoje miejsce na scenie i w związku. Czy należy się godzić z upływającym czasem?
TEATR PIASKU TETIANY GALITSYNY - KRÓLOWA ŚNIEGU
Dni 13 i 14 sierpnia życie w Mysłowicach będzie zdeterminowane tematyką powstań śląskich. Warto wiedzieć, że obok spektakularnego widowiska muzyczno-historycznego, które będzie zwieńczeniem obchodów 100. rocznicy wybuchu I powstania śląskiego, zaplanowane są także dodatkowe atrakcje.
Już 29. października w Mysłowickim Ośrodku Kultury zagra najbardziej nietypowa grupa standuperów w Polsce! Gwarantowane godziny śmiechu i trafnych puent!
Komik z Bydgoszczy, na scenie od 2013 roku. Zwycięzca II poznańskiego festiwalu stand-up oraz zwycięzca pierwszej wrocławskiej bitwy stand-uperów.
OPERETKOWA PETARDA PRZEBOJÓW odbywa się w całej Polsce oraz Europie. Za sprawą wspaniałych artystów przeniosą się Państwo do cudownego i wyjątkowego świata Operetki i Musicalu, pełnego miłości, czułości, wzruszeń, namiętności, gorących pocałunków...
Zapraszamy na wyjątkowy wieczór przepełniony węgierskim folklorem, popisowym tańcem i śpiewem. Podczas spektaklu będzie można usłyszeć i zobaczyć wszystkie czardasze, jakie zostały napisane w historii muzyki operetkowej i instrumentalnej.
„Mikromusic z Dolnej Półki” to całkiem nowa, akustyczna odsłona zespołu.
Po wielkim sukcesie, jakim była premiera spektaklu teatralno-muzycznego "Zaplątani w tańcu", z przyjemnością zapraszamy na kolejny. Aktorzy teatru Podtekst i tancerze studia tańca StageART wystąpią ponownie przed mysłowicką publicznością, tym razem w MOK przy ul. Grunwaldzkiej.