Imprezy i koncerty w Mysłowicach Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Mysłowice
Miejsce imprezy:
Mysłowicki Ośrodek Kultury
Miejscowość:
Mysłowice
Miejsce imprezy:
Mysłowicki Ośrodek Kultury

Imprezy w okolicy Mysłowice

Miejscowość:
Katowice
(ok. 12km od Mysłowice)
Miejsce imprezy:
Pałac Młodzieży
Miejscowość:
Katowice
(ok. 12km od Mysłowice)
Miejsce imprezy:
Teatr Żelazny

Mysłowice Aktualności

Zapraszamy na listopadowe Kino Rodzinne w MOK Brzezince. Tym razem to propozycja w klimacie Halloween!
Najstraszniejszy dzień roku zbliża się wielkimi krokami! Przygotowaliśmy zatem coś dla fanów mrocznego gatunku – horroru. Premierowo, wyświetlać będziemy hiszpański film Numer 32 – horror, w którym poznajemy pewną rodzinę, podejrzewającą, że ich nowy dom, może być nawiedzony przez złe duchy… Warto dodać, że film inspirowany jest prawdziwymi zdarzeniami, które miały miejsce w Hiszpanii w latach 70. Niezwykle straszliwa pozycja filmowa!
Akademia Dobrego Filmu działająca w ramach Dyskusyjnego Klubu Filmowego im. Andrzeja Nardellego zaprasza w czwartek 29 października br. na kolejne spotkanie.
Zapraszamy 25 października na monodramat Sebastiana Cybulskiego pt. "Pewniak" w Mysłowickim Domu Kultury.
Zapraszamy do Mysłowic na koncert artysty Jacka Silskiego, który wystąpi 21 lutego 2021 r., o godzinie 16:00, w Mysłowickim Ośrodku Kultury.
Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejną projekcję filmową z cyklu Kino Rodzinne.
Po przerwie spowodowanej ograniczeniami związanymi z pandemią Koronawirusa, do Mysłowickiego Ośrodka Kultury wracają wydarzenia muzyczne. Jednym z pierwszych koncertów będzie Strauss Koncert, który odbędzie się 26 maja w MOK-u przy ul. Grunwaldzkiej 7.
Pierwszy w tym sezonie spektakl z cyklu „Teatralna Niedziela” przed nami! Tym razem zapraszamy na spektakl „Co modna pani wiedzieć powinna” w wykonaniu Katarzyny Kołeczek.
W sobotę 18 kwietnia, o godzinie 19:00, cztery sztoooosy polskiego stand-upu na mysłowickiej scenie - Zalewski, Borkowski, Grajny i Przytuła. Wydarzenie, na które wielu czekało z niecierpliwością. Niecodzienne show okraszone szczyptą czarnego humoru.
Erotyczne aluzje, miedzy-płciowe przebieranki, problem dotyczący porysowanej patelni, okruszków na dywanie, więzi z mamusią... „Żona do adopcji” to komedia pomyłek.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Mysłowicach

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Mysłowicach?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Mysłowicach lub okolicy to: Koncert Jacka Silskiego w MOK w Mysłowicach, Strauss Koncert w MOK w Mysłowicach.