Imprezy i koncerty Myszków Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Miejscowość:
Myszków
Miejsce imprezy:
Miejski Dom Kultury

Imprezy w okolicy Myszków

Myszków Aktualności

Koncert legendarnego zespołu Stare Dobre Małżeństwo.
Serdecznie zapraszamy Państwa do Miejskiego Domu Kultury w Myszkowie, gdzie wystąpi Kabaret Skeczów Męczących.
Jeśli chcesz się nudzić - nawet nie przychodź na premierę. Jeśli jednak chcesz przeżyć uśmiechnięty rollercoaster i drybling na miłosnej trampolinie - „MAŁA RZECZ A CIESZY” jest w sam raz dla Ciebie!
Witamy Państwa gorąco i zapraszam na nową komedię pt. ZDRADZIŁEŚ MNIE .... KOTKU !
Teresa Werner to polska piosenkarka pochodząca z Nakła Śląskiego. Pojawiła się na scenach największych teatrów świata, w tym m.in. Carnegie Hall oraz Broadway.
LISTA MĘSKICH ŻYCZEŃ - komedia dla dorosłych   Czy marzyliście kiedykolwiek o partnerze idealnym? Chcielibyście móc na bieżąco zmieniać jego cechy, dopasowując go do swoich oczekiwań? Czy ucieszylibyście się, gdyby ta wyśniona druga połówka sama Was odnalazła? Jeżeli odpowiedzieliście "tak!" na którekolwiek z powyższych pytań, to zapraszamy na "Listę męskich życzeń". Przezabawną komedię, w której nic nie wydaje się być oczywistym, zaś wszystko jest absolutnie upragnionym.  
Zapraszamy na widowisko pełne magii i iluzji w wykonaniu Iluzjonisty Bartosza Lewandowskiego oraz jego magicznego teamu!
„KŁAMSTWO” to niesamowite i przenikliwe, a przy tym, o zgrozo, zabawne studium, właśnie... kłamstwa. Florian Zeller, francuski dramaturg zdążył już przyzwyczaić swoich widzów do ostrej jazdy i bolesnego telemarku, porusza się z gracją baletnicy i precyzją chirurga w meandrach i zakamarkach ludzkich umysłów.
Eleni - jedna z najpopularniejszych w Polsce piosenkarek - urodziła się w 1956 roku w Bielawie koło Wrocławia. Z muzyka zetknęła się się w dzieciństwie, gdyż pochodzi z rodziny o tradycjach artystycznych. Już w szkole średniej uczestniczyła aktywnie w życiu kulturalnym jako solistka zespołu "Ballada".
Przez 15 lat na scenie Kabaret Skeczów Męczących zdążył udowodnić, że jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiego kabaretu. To właśnie KSM wprowadził na scenę, a potem w codzienne anegdoty całą masę charakterystycznych postaci, powiedzeń i żartów.

Często zadawane pytania dotyczące imprez Myszków

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie Myszków?