Imprezy i koncerty w Nałęczowie Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Nałęczowa

Miejscowość:
Kazimierz Dolny
(ok. 19km od Nałęczowa)
Miejsce imprezy:
Przewodnicy od pokoleń
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
(ok. 19km od Nałęczowa)
Miejsce imprezy:
Muzeum Nadwiślańskie / Oddział Przyrodniczy
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
(ok. 19km od Nałęczowa)
Miejsce imprezy:
Licencja na Oprowadzanie - wycieczki z przewodnikiem.
Miejscowość:
Kazimierz Dolny
(ok. 19km od Nałęczowa)
Miejsce imprezy:
Przewodnicy od pokoleń

Nałęczów Aktualności

Znakomitym miejscem na rodzinny wypoczynek jest Nałęczów, piękne uzdrowisko na Lubelszczyźnie. Miasteczko tonie w zieleni, a miejscowe wody mineralne świetnie wpływają na zdrowie wczasowiczów. Poza tym w Nałęczowie dostępna jest bogata baza rekreacyjna i wypoczynkowa. Za część usług oferowanych można płacić bonem turystycznym – niżej prezentujemy najważniejsze informacje.
VI edycja 200 pieczątek w 24 godziny odbędzie się w Nałęczowie. Na weekendowy off-road zapraszamy w dniach 25-26 maj o godzinie 15:00.
W sobotę, 29 kwietnia o godz. 19.30 w Kawiarni Lipowej w Nałęczowie odbędzie się koncert Przemka Mazurka pt. "Trzeba coś robić". Zapraszamy!
Ciemniejsza strona Greya to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier 2017 roku! Na seanse zapraszamy do Kina Cisy w Nałęczowskim Domu Kultury od 10 do 27 lutego 2017 roku. Sprawdź szczegółowy repertuar!
Zapraszamy na otwarcie wystawy Zbigniew Pieleszek: grafika, rysunek, malarstwo. które odbędzie się 8 lutego o godz. 17:00 w Nałęczowski Ośrodku Kultury.
Nałęczów po raz pierwszy w swojej historii będzie gospodarzem Międzynarodowych Mistrzostw Kobiet, które odbędą się w dniach 5 - 11 sierpnia 2018 roku.
Serdecznie zapraszamy na XII Międzynarodowe Zawody Balonowe o Puchar SPA Nałęczów i ML "Skrzydlata Polska" oraz X Balonowe Mistrzostwa Polski Kobiet, które odbywają sie w Nałęczowie co roku. W tym roku zawody odbedą się w dniach 11 - 14 sierpnia 2017 roku. Zapraszamy! 
Na bezpłatny wykład dla seniorów Z cukrzycą na ty zapraszamy 13 stycznia o godz. 13:00. Spotkanie poprowadzi dr n. med. Agnieszka Kleinrok-Krupa spacjalista chorób wewnętrznych, diabetolog.
8 stycznia o godz. 18:30 w Nałęczowskim Ośrodku Kultury zostanie wystawiony spektakl Dziadek do orzechów, na który już dziś serdecznie zapraszamy!
12 lutego o godz. 19:30 zapraszamy na koncert zespołu Kobranocka. Artyści wystąpią w Nałęczowskim Ośrodku Kultury.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Nałęczowie

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Nałęczowie?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Nałęczowie lub okolicy to: VII Festiwal Kazimiernikejszyn.