Imprezy i koncerty w Nałęczowie

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Nałęczów Aktualności

Znakomitym miejscem na rodzinny wypoczynek jest Nałęczów, piękne uzdrowisko na Lubelszczyźnie. Miasteczko tonie w zieleni, a miejscowe wody mineralne świetnie wpływają na zdrowie wczasowiczów. Poza tym w Nałęczowie dostępna jest bogata baza rekreacyjna i wypoczynkowa. Za część usług oferowanych można płacić bonem turystycznym – niżej prezentujemy najważniejsze informacje.
Nałęczów znamy chyba wszyscy. Jednak czy mieliśmy okazję poznać to miasto tak naprawdę? To idealne miejsce na wypoczynek weekendowy. Spacer po Parku Zdrojowym, odwiedziny w Muzeum Bolesława Prusa i Stefana Żeromskiego a także wycieczka po mieście i podziwianie przepięknych drewnianych willi. Co jeszcze warto zobaczyć w Nałęczowie? Poniżej kilka propozycji.
Słońce za oknem zachęca do wiosennych wojaży. Wybraliśmy się więc do Nałęczowa, gdzie odkryliśmy pierwsze oznaki nowej pory roku! Możecie poszukać ich w naszej fotogalerii.
Nałęczów to jedno z najpiękniejszych miasteczek-uzdrowisk na Lubelszczyźnie. Latem nie ma sobie równych, o czym świadczą tłumy turystów, których można spotkać w Parku Zdrojowym. Uroki Nałęczowa można podziwiać w całej okazałości, i to z lotu ptaka, dzięki nakręconemu przez Nocowanie.pl filmowi!
Ten, kto szuka wrażeń i emocji, uwielbia adrenalinę, szybkie życie i szybkie odpoczywanie niech pod żadnym pozorem nie wybiera się na wczasy do Nałęczowa ! Wśród śpiewu ptaków, szumu drzew i kaskad zieleni znudzi się okropnie...
Miłość Bolesława Prusa do Nałęczowa trwała nieprzerwanie od 1882 roku. Autor „Lalki” przebywał w mieście nad Bochotniczanką jako kuracjusz – cierpiał na agorafobię. Po latach mieszkańcy dali wyraz swojej sympatii do Prusa. W Nałęczowie znajduje się Muzeum im. Bolesława Prusa.
Nałęczów od wieków słynie jako miejscowość uzdrowiskowa . W otoczeniu przyrody, świeżego powietrza i źródeł wód mineralnych można nie tylko wypocząć i naładować akumulatory, ale także podbudować swój stan zdrowia.
Nałęczów bez wątpienia jest jednym z najpiękniejszych i najpopularniejszych uzdrowisk w Polsce. A jego zwolenników wciąż przybywa! Oto atrakcje jakie czekają tam na Pańswta w najbliższym sezonie:
Nałęczowskie muzeum to jedno z najstarszych muzeów literackich w Polsce. Mieści się w nim ponad dwa tysiące eksponatów, dzięki którym możemy jeszcze dokładniej poznać postać Stefana Żeromskiego .
Już po raz XIV odbędzie się w Nałęczowie Bieg Sylwestrowy "Nałęczów-Sao P aulo". Jest to ostatnia impreza sportowa w 2008 roku i zarazem pierwsza w 2009...

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!