Imprezy i koncerty w Nidzicy Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Elbląg
Miejsce imprezy:
Willa Piękny Widok
Miejscowość:
Mrągowo
Miejsce imprezy:
Centrum Kultury i Turystyki

Nidzica Aktualności

Najnowszy, na bieżąco aktualizowany autorski program Krzysztofa Daukszewicza. Satyryk opisuje i wyśmiewa absurdy, do których dochodzi na co dzień w kraju nad Wisłą. Każdy występ może różnić się od poprzedniego, w zależności od tego, co akurat dzieje się w świecie polityki. Podczas wydarzenia artyście towarzyszy pianista Mieczysław Grochowski.
Kto jest najśmieszniejszy w Polsce? Kabaret Skeczów Męczących w swoim nowym programie nie pozostawia złudzeń.
Organizatorzy zapraszają na fantastyczny spektakl w doborowej obsadzie.
Daniel Wielorak to uwielbiany aktor-celebryta, znany powszechnie z telewizyjnych reklam. Zarabia ogromne pieniądze, jest oczkiem w głowie pism plotkarskich, prowadzi wystawny dom. Ma piękną, efektowną żonę, bardzo przytomnego impresaria i uległą systentkę-sekretarkę. Jego życie wydaje się bajką...do pewnego dnia, gdy przypadkowo do jego willi trafia uciekinier z pobliskiego więzienia.
Janusz Laskowski jest mistrzem w nawiązywaniu bezpośredniego serdecznego kontaktu z publicznością, gwarantuje miło spędzony czas. Serdecznie Zapraszamy!
Nidzica to miasteczko, które warto wybrać na mazurski city break . Tutaj złapiesz oddech i bez pośpiechu będziesz cieszyć się atrakcjami okolicy.
Przed nami Dni Nidzicy z gwiazdami polskiej sceny muzycznej. Wystąpią dla nas Afromental oraz IRA. Wśród innych atrakcji bardzo popularne w ostatnim czasie inscenizacje bitew średniowiecznych i turnieje rycerskie.
Dziedzictwo kulinarne jest coraz lepiej promowane na Warmii i Mazurach. W 12 miastach co roku odbywa się święto produktu regionalnego. Jednym z takich miast jest Nidzica. Właśnie tam w sobotę 7 lipca posmakujemy wyśmienitych potraw z mięsa drobiowego.
Zamek w Nidzicy gościć będzie fanów fantastyki. Spotkają się na XIX Międzynarodowym Festiwalu Fantastyki. Będzie to 4-dniowa impreza. Rozpocznie się w czwartek 21 czerwca .
Już po raz 8. odbędzie się ogólnopolski Zamkowy Maraton Rockowy „ZMRock”. Zapraszamy 17 czerwca (niedziela) do Nidzicy.