Imprezy i koncerty w Niechorzu

Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Niechorze Aktualności

Dzięki bonowi turystycznemu wiele polskich rodzin z dziećmi wyjedzie na wakacje. Można go jednak zrealizować tylko na terenie Polski. Na szczęście w naszym kraju nie brakuje fantastycznych miejsc, w których świetnie się wypoczywa.
Szukasz atrakcyjnego noclegu nad morzem? Dziś w naszym artykule prezentujemy najczęściej polecane obiekty noclegowe w Niechorzu. Sprawdź, które miejsca rekomendują turyści.
W rankingu naszego serwisu prezentującym najchętniej polecane przez turystów obiekty noclegowe, przyszedł czas na przedstawienie Niechorza. Jeśli jesteście ciekawi, gdzie według oceniających wypoczywa się najlepiej, zobaczcie przygotowane przez nas zestawienie.
Znajduje się ono miedzy Pogorzelicą a miejscowością Niechorze . Nazwa funkcjonuje od 1948 roku. Połączone zostało ono z morzem dzięki kanałowi „Liwka”(naturalna granica między miejscowościami).
Najpiękniejsza na wybrzeżu polskim latarnia położona we wsi Niechorze na wysokim brzegu klifowym. Wysokość wieży sięga 45 metrów i stanowi symbol Wybrzeża Rewalskiego.
Centrum Informacji Promocji Rekreacji w Niechorzu zaprasza na Siatkarską Majówkę, która odbędzie się 1-3 maja 2008.
W dniach 6-8 Lipca w Niechorzu odbędą się Finały V Mistrzostw Polski w Beach Soccer'a.Do turnieju zakwalifikowanych zostanie 16 drużyn (8 najlepszych drużyn rankingu (tzw. gr. "A"), oraz po cztery najlepsze drużyny z dwóch edycji eliminacji.

Potrzebujesz pomocy?

Jeśli masz jakieś pytania lub potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta


Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!