Imprezy i koncerty w Niechorzu Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Nie znaleziono w tym terminie żadnych wydarzeń

Polecane imprezy

Miejscowość:
Świnoujście
Miejsce imprezy:
Hotel INTERFERIE Medical SPA
Miejscowość:
Koszalin
Miejsce imprezy:
Event Center G38

Niechorze Aktualności

Szukasz atrakcyjnego noclegu nad morzem? Dziś w naszym artykule prezentujemy najczęściej polecane obiekty noclegowe w Niechorzu. Sprawdź, które miejsca rekomendują turyści.
W rankingu naszego serwisu prezentującym najchętniej polecane przez turystów obiekty noclegowe, przyszedł czas na przedstawienie Niechorza. Jeśli jesteście ciekawi, gdzie według oceniających wypoczywa się najlepiej, zobaczcie przygotowane przez nas zestawienie.
Znajduje się ono miedzy Pogorzelicą a miejscowością Niechorze . Nazwa funkcjonuje od 1948 roku. Połączone zostało ono z morzem dzięki kanałowi „Liwka”(naturalna granica między miejscowościami).
Najpiękniejsza na wybrzeżu polskim latarnia położona we wsi Niechorze na wysokim brzegu klifowym. Wysokość wieży sięga 45 metrów i stanowi symbol Wybrzeża Rewalskiego.
Centrum Informacji Promocji Rekreacji w Niechorzu zaprasza na Siatkarską Majówkę, która odbędzie się 1-3 maja 2008.
W dniach 6-8 Lipca w Niechorzu odbędą się Finały V Mistrzostw Polski w Beach Soccer'a.Do turnieju zakwalifikowanych zostanie 16 drużyn (8 najlepszych drużyn rankingu (tzw. gr. "A"), oraz po cztery najlepsze drużyny z dwóch edycji eliminacji.