Imprezy i koncerty w Niedzicy Sprawdź, co dzieje się w czasie Twojego urlopu!

Imprezy w okolicy Niedzicy

Miejscowość:
Szczawnica
(ok. 14km od Niedzicy)
Miejsce imprezy:
Dworek Gościnny

Niedzica Aktualności

Planując wyjazd w Pieniny, wielu turystów wybiera noclegi w Niedzicy. Jest to niezwykle malowniczo zlokalizowana miejscowość – zabudowania rozciągają się wzdłuż brzegu Jeziora Czorsztyńskiego. Zalew, górujący nad nim zamek oraz piękne szczyty widoczne w oddali sprawiają, że z Niedzicy nie chce się wyjeżdżać. To znakomite miejsce na rodzinne wakacje, na które dzięki bonowi turystycznemu może teraz wyjechać jeszcze więcej osób. Niżej prezentujemy informacje o miejscach, przyjmujących płatności tego typu.
25 sierpnia 2018, o godzinie 8:30 odbędzie się impreza sportowa o nazwie Tatraman Triathlon Niedzica - Kasprowy Wierch.
26 maja, o godzinie 10:15, w Niedzicy odbędą się Mistrzostwa Amatorów w Cross-Triathlonie, czyli Mocarny Zbój IX.
W naszym cotygodniowym rankingu przyszedł czas na piękną Niedzicę. Sprawdźcie, jakie oferty noclegowe są tam szczególnie chętnie polecane przez turystów.
Zapraszamy na Zimowy Janosik, czyli na ultramaraton górski, który odbędzie się w dniach 16-17 luty 2018 w Niedzicy. Jest to jedyna tego typu impreza biegowa, której malownicze zimowe trasy zostały poprowadzone na terenie Spisza.
Turystów, którzy szukają noclegów w Niedzicy, zachęcamy do sprawdzenia rekomendacji innych. Zestawienie polecanych obiektów znajduje się w przygotowanym przez nas rankingu.
Polski Spisz to kraina, której uroki nie zostały jeszcze w pełni odkryte. Podczas letnich wędrówek po kraju, warto uwzględnić ten niewielki region, gdzie do tej pory widoczne są wpływy różnych kultur.

Często zadawane pytania dotyczące imprez w Niedzicy

Jakie wydarzenia odbywają się w najbliższym czasie w Niedzicy?
Najbliższe imprezy, które odbędą się w Niedzicy lub okolicy to: Show koncert: 12 Tenorów i Ona w Dworku Gościnnych w Szczawnicy.

Biuro Obsługi Klienta

Infolinia:

801 000 781

poniedziałek - piątek, 8:00 - 18:00

Dotrzyj do 3 mln turystów
Dodaj swój obiekt

Sprawdź naszą ofertę!

Aplikacja dla właścicieli obiektów

Dowiedz się więcej